4:3

konec (1:3)

04.09.2014, 18:30 • Pavel Škopek

Tipsport: 2.05 3.26 3.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a domácímu týmu se povedl neuvěřitelný obrat a vítězí 4:3. Druhý poločas měl velmi pomalý rozjezd a vypadalo to, že se se stavem nic nestane a Černá Hora si v klidu dojde pro tři body. Jenomže v 67. minutě se prosadil Puscas a snížil na rozdíl jedné branky. V 78. minutě fauloval ve vápně Petkovič a minutu na to Mumba proměnil penaltu a vyrovnal. Tři minuty na to rozhodl zápas Tanase. Závěr utkání domácí ubránili a došli si tak nakonec pro vítězství a do tabulky si připíšou tři body. Ode mě je to dnes vše, užijte si zbytek večera a zase někdy na shledanou. (20:28:36)

90+4

90+4

Z toho nakonec nic nebylo.

90+3

Milojko fauluje Bumbu v dostřelu branky a rumuné budou rozehrávat ještě jeden přímý kop.

90

Branescu teď musí být pod obrovským tlakem, hraje se pouze v jeho blízkosti, teď pálil mimo Vujnovič.

87

A poslední změna dnes, odešel Kosovič, kterého nahradil Hočko.

86

Druhé střídání hostů, dolů jde Vukčevič, do hry se zapojil Grbovič.

85

Hosté vkládají všechno do útoku, Vujnovič si našel střeleckou pozici a jen o vlásek netrefil branku.

82

Rumunsko právě vstřelilo branku!
Petkovič zazmatkoval a nahrál míč přesně na nohu FLORINU LUCIANU TANASEMU, který neměl těžkou práci a posílá svůj tým do vedení 4 – 3!!

80

Střídání Černé Hory, odchází autor hattricku Dordevič a nastupuje Vujnovič.

79

CLAUDIU VASILE BUMBA s přehledem penaltu proměnil a vyrovnal na 3-3.

78

Petkovič fauluje ve vápně, dostává žlutou kartu a byla nařízená penalta.

77

Rozběhnuté hosty zastavil ofsajd.

76

Boldor se postavil za balón a přestřelil.

75

Bakrač fauluje těsně před hranicí pokutového území Bumbu, dostává žlutou kartu a hosté budou čelit nebezpečné standartce.

74

Rumuné mají stále míč na svých kopačkách, ale obrana Černé Hory zatím tlaku odolává.

70

Domácí mladíci rázem ožili, Buziuce nejprve vychytal Petkovič a dorážku už nedokázal hráč Rumunska dostat mezi tři tyče.

67

Domácím to vyšlo, Balasa na sebe přitáhl hráče, ulicí našel rozběhnutého GEORGA ALEXANDRA PUSCASE, který nezazmatkoval a s přehledem snížil na 2-3.

66

Dordevič způsobil útočný faul a domácí se dostanou do hry.

4:3

konec (1:3)

Branky: 10. Boldor, 67. Puscas, 79. Bumba (pen.), 82. Tanase – 15. Dordevič, 33. Dordevič, 35. Dordevič

Karty:   27. Cavnič (CHO), 75. Bakrač (CHO), 78. Petkovič (CHO)

Rumunsko: Branescu – Filip, Boldor, Tiru, Manea (46. Nedelcu) – Rotariu (46. Tanase), Cretu, Iancu (64. Buziuc), Balasa, Bumba – Puscas
Náhradníci: Buzbuchi, Putanu, Nedelcu, Serban, Tanase, Popadiuc, Buziuc

Černá Hora: Petkovič – Gojačanin, Bakrač, Cavnič, Bogdanovič – Vukčevič (86. Grbovič), Milojko, Zorič, Kosovič (87. Hočko), Dordevič (80. Vujnovič) – Moguša
Náhradníci: Butorovič, Kopitovič, Hočko, Grbovič, Raičkovič, Vujnovič

Rozhodčí: Šemeulevič – Borneštajn, Mozes