1:2

po s.n. (1:2) (0:0, 1:1, 0:0)

02.09.2014, 18:00 • KV Arena • David Košinár (@kosik1424)

Tipsport: 2.2 4.1 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi konec zápasu, které nám sice moc branek nepřineslo, ale za to se bylo na co dívat. Toto je ode mne pro dnešek vše a těším se u příštího onlajn přenosu na počtenou. (20:04:58)

65:00

Plzeň právě vstřelila branku!
Rozhodující nájezd proměnil JOZEF BALEJ.
Jenže naneštěstí mu ujel puk a Machovský ani nemusel zasahovat.
Vojtěch Tomeček musí dát.

Balej kličkou do forhendu překonává Habala! 1:2!
Pořadí nájezdů se obrátí...
Simon na druhé straně také neuspěl. 1:1.
Balán si na Machovského nepřišel. 1:1.

Tomáš Kratěna srovnává. Krásně Habal vymíchal a puk zasunul mezi betony. 1:1.
David Hruška na druhé straně také Machovského nepřekonal. 1:0.
Za Plzeň jel Kadlec, ale nedokázal přehodit Habalův beton. 1:0.

Jako první jel Radek Duda a nekompromisně zavěsil! 1:0!
Je za námi základní hrací doba, ve které se nerozhodlo a budou následovat rovnou samostatné nájezdy.

60:00

59:48

Vachovec nyní mohl rozhodnout! Sám před Machovským ovšem nedokázal propasírovat puk přes plzeňského gólmana.

59:35

Zakázané uvolnění Plzně, která nepřesně rozehrála. Hra se stěhuje před Machovského.

58:49

Duda si na modré čáře nerozuměl s Balánem a je z toho ofsajd Energie.

58:29

Habal znovu skvěle zasahuje a drží naděje svého týmu.

57:45

Jan Tomeček vyvezl puk z pásma, nahodil ho na Machovského a celá karlovarské lajna odchází střídat.

56:51

Třetí třetina se blíží ke konci a vypadá to, že vše dospěje do prodloužení.

55:39

Střela Pulpána od modré končí přesně na hrudi karlovarského gólmana.

55:03

Habal výborně pokryl střelu a přerušuje hru, aby jeho spoluhráči mohli v klidu vystřídat.

54:39

Hosté jsou usazeni v útočném pásmu a kombinují zde.

53:41

Plzeň má možnost přesilové hry. Za sekání je vyloučen Radim Hruška (KVA).

52:43

Opět Duda, který se protáhl po pravé straně, ale jeho bekhendový pokus si Machovský v klidu pohlídal.

52:19

Duda natlačil Sýkoru do Machovského brány a hra se stěhuje do středního pásma.

52:11

Nepřesnost v rozehrávce Plzně a puk letí až na zakázané uvolnění.

51:47

Dlouho jsme neviděli ani na jedné strany nějakou větší šanci. Skóre zatím stále zůstává nerozhodné.

50:33

Mozík střílel z mezikruží, ale jeho střela byla ztečována mimo branku.

49:47

Jakub Lev se nešťastně zranil a po přerušení se bude vhazovat ve středním pásmu.

48:59

Plzeňští kombinují ve vlastní třetině a hledají nejlepší možnost pro přihrávku na založení útoku.

47:49

Duda je na ledě a Energie přežila další oslabení bez úhony.

47:23

Harant vystavil jasnou stopku u mantinelu Beranovi a vyhazuje puk přes všechny čáry.

46:36

Hosté jsou usazeni v útočném pásmu a kombinují zde pouze po mantinelech.

45:49

Plzeň bude mít možnost přesilové hry. Za podražení si odsedí dvě minuty Radek Duda (KVA).

45:05

Až nyní se dostala Plzeň do pásma a domácí gólman raději přerušuje hru. Vhazovat se bude v obranném pásmu Energie.

44:28

Hosté mají velké problémy s přechodem přes útočné pásmo, které domácí obrana skvěle brání.

43:39

Domácí jsou nyní lepším týmem a přehrávají Plzeň ve všech směrech.

42:30

Obrovská příležitost domácích, kteří nakonec dostali puk za Machovské, jenže až po odpískání.

41:51

Kašpařík rozjížděl útočnou akci Plzně, ale brzy ztroskotal na domácí obraně, která ho o puk připravila.

40:39

Začal třetí část a uvidíme, který z týmů se nám předvede v lepším světle.

40:01

Druhá třetina je u konce a znovu se odchází za nerozhodného stavu, ale tentokrát 1:1. Domácí šli nejdříve po přesně střele Dudy do vedení, ale Plzni se podařilo vzápětí srovnat. Třetí třetina začne přibližně v 19:23.

40:00

39:37

Kubalík je na ledě a Plzeň dokázala ubránit i toto oslabení.

38:53

Domácí jsou usazeni v útočném pásmu, ale nedaří se jim vyzrát na dobře postavený plzeňský blok.

37:37

Možnost pro domácí na skórování. Dominik Kubalík (PLZ) si odsedí dvě minuty za hákování.

36:46

Druhá třetina se pomalu chýlí ke konci a znovu to vypadá na odchod do kabin za nerozhodného stavu.

35:32

Gorčík je na ledě a Energie hraje v plném počtu.

34:59

Přesilová hra Plzně se pomalu chýlí ke konce a stále se hostujícímu týmu nepodařilo vytvořit nějakou větší příležitost.

34:24

Úmyslný ofsajd zastavil možnost brejku Energie a hra se stěhuje znovu před domácího gólmana.

33:28

Přesilová hra pro Plzeň. Sebastian Gorčík (KVA) dostává dvě minuty za držení.

31:31

Po teči jednoho z karlovarských obránců tečoval puk, který letí až za mantinel a následovat bude vhazování v obranném pásmu Energie.

30:59

Jsme za polovinou zápasu a hra se přelévá z jedné strany na druhou.

30:25

Další útok Plzně zastavuje ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

29:35

Energie momentálně pouze vyhazuje puky z pásma a nijak se nežene dopředu.

28:54

Plzeň je nyní lepším týmem a dostává se časteji do zakončení. Domácí gólman zatím výborně kryje všechny střely.

27:36

Hra dostává nový náboj a znovu je to vyrovnaný boj.

26:30

A je vyrovnáno! ONDŘEJ KRATĚNA se protáhl domácí obranou a bekhendem přehodil rameno Habala! Asistence: Lukáš Pulpán.

26:12

Až nyní se Plzeň usadila snaží se vymyslet nějakou příležitost ke skórování.

25:24

Oba týmy dnes mají veliký problém s přechodem do útočného pásma a nedokáží se zde usadit.

24:28

Jekabs Redlihs (KVA) je odeslán na trestnou lavici za nedovolené bránění.

23:08

Domácí jsou na koni a nyní pálí z každé pozice.

21:35

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Jenže to už je minulost! Po závaru před bránou se podařilo Radimu Hruškovi poslat puk mezi kruhy na RADKA DUDU a ten přesnou dělovkou k tyči otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Radim Hruška, Vojtěch Tomeček.

20:59

Domácím se nedaří usadit v útočném pásmu a Plzni se daří vyhazovat.

20:05

Lukáš Pulpán (PLZ) si odsedí dvě minuty za podražení a nabízí Karlovým Varům další přesilovou hru.

20:01

Je za námi první třetina, která nám přinesla více šancí na straně domácích, kteří je ovšem nedokázali přetavit v góly. Na straně hostů jsme zatím neviděli žádnou výraznější šanci, a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:0.

20:00

19:02

Běží poslední minuta první třetiny.

18:44

Ani hostům se přesilová hra příliš nedaří a Energie v klidu vyhazuje puk přes všechny čáry.

18:02

Ten se podařilo zastavit až nedovoleným zákrokem. Za vysokou hůl si odpyká dvě minuty na trestné lavici Jekabs Redlihs (KVA).

17:49

Plzeň je usazena v útočném pásmu a roztáčí svůj kolotoč.

17:26

Pomalu se nám blíží konec třetiny a vypadá to, že do kabin se půjde za nerozhodného stavu 0:0.

16:02

Po tlaku před Habalem raději karlovarský gólman přerušuje hru.

14:50

Simon je na ledě a Plzeň hraje v plném počtu.

14:45

Nádherný ťukec v podání tandemu Radim Hruška a Vojtěch Tomeček, kteří totálně rozebrali hostující obranu, ale druhý jmenovaný nedokázal z blízka prostřelit Machovského.

13:45

Ani tato přesilovka se energetikům nedaří a hosté v klidu vyhazují.

12:50

Další přesilová hra pro domácí. Dominik Simon (PLZ) si odpyká dvě minuty za vražení na hrazení.

12:38

Heizer pálil z mezikruží, ale Machovský jeho střelu vyrazil okrajem lapačky.

11:53

Beran je na ledě a Plzeň hraje v plném počtu.

11:44

Jenže následuje vyhození a více se toho v přesilové hře domácím vyrobit nepodaří.

11:11

Domácím se dlouho nedařilo usadit v pásmu. To se povedlo až nyní a může začít řádně vypadající přesilová hra.

09:58

Domácí miláček Václav Skuhravý promarnil obrovskou šanci, když nikým neatakován nedokázal usměrnit kotouč do prázdné brány.

09:50

První vyloučení zápasu. Matěj Beran (PLZ) je odeslán na trestnou lavici za vysokou hůl.

09:13

Johnson dostal dobrou přihrávku před bránu, ale Habal si dokázal skvěle vybruslit a jeho střelu zneškodnit.

08:20

Jsme téměř v polovině první třetiny a zatím jsme neviděli žádnou větší šanci ani na jedné straně.

07:09

Energetici jsou usazeni v útočném pásmu a pokoušejí se najít skulinu v hostující obraně.

06:00

Další přerušení a hra se stěhuje před Závorku.

05:10

Kverka od modré vypálil, ale jeho střelu vyrazil Machovský vyrážečkou.

04:34

Pšurný se snažil prokličkovat obranou Plzně, ale ta ho nepustila do žádné větší šance.

03:55

Hra se přelévá z jedné strany na druhou a hraje se ve vysokém tempu.

02:33

Po teči jednoho z karlovarských útočníků končí kotouč na plzeňské střídačce a vhazovat se bude ve středním pásmu.

01:50

Tomáš Harant prověřil první střelou z dálky Machovského, který puk vyráží do rohu kluziště.

01:22

Další přerušení po střele Mozíka a vhazovat se bude znovu před Závorkou.

01:01

Plzeň je stále usazená v útočném pásmu a snaží se o vysoký pressing.

00:14

První přerušení. Habal po nahození raději kryje puk a vhazovat se bude v obranném pásmu Energie.

00:05

Úvodní buly vyhráli hosté a ženou se ihned dopředu.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Závorka) – Redlihs, Tomeček, Šmach, Kvapil, Deyl, Harant, Rohan, Dvořák – Štals, Balán, Duda (C) – Vachovec, R. Hruška, D. Hruška – Pšurný, Kverka, Tomeček – Heizer, Skuhravý, Gorčík

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Pulpán, Kadlec, Jeřábek, Mozík, Boháč, Moravčík, Pavlíček – Beran, Simon, Kratěna (C) – Johnson, Lev, Balej – Kašpařík, Schleiss, Michel – Sýkora, Dvořák, Přikryl

Rozhodčí: Florián, Turčan – Gerát, Belko.
Vítáme vás u dnešního on-line přenosu z přátelského zápasu z KV Areny. Utkání začíná v 18:00 a bude vás jím provázet David Košinár.

1:2

Branky a nahrávky: 22. Duda (R. Hruška, Tomeček) – 27. Kratěna (Pulpán), 65. Balej

Rozhodčí: Florián, Turčan – Gerát, Belko