HC MIKRON Nové Zámky – HK Skalica

5:2

konec (2:0, 1:1, 2:1)

02.09.2014, 18:00 • Info o důležitých událostech (René Lipták (@liptakrene)) sk

Zápas sa nám skončil, Nové Zámky porážajú Skalicu v pomere 5:2. Ja sa s Vami lúčim a prajem pekný zvyšok večera. (19:59:13)

60:00

59:42

Stretnutie sa už len dohráva.

58:30

Pomaly sa nám blíži záver tretej tretiny a ako vidíme na výsledku, asi aj zápasu.

57:41

Juraj Jurík z blízky netriafa bránu!

57:08

Kráĺ to teraz vzal na seba a zakladá útok.

53:45

Takmer dve minúty už hráme bez prerušenia.

52:03

Krajčovič má opäť veľa roboty, všetko ale zatiaľ zvláda.

51:21

Erik Čaládi nastreľuje brvno Lipovského svätyne!

51:00

Daniel Štumpf za potlesku publika otrasený vstáva z ľadu.

50:10

Tvrdá rana Mareka Dubeca len tesne míňa bránku!

48:20

Faith už je späť, presilovka ostala nevyužitá.

46:13

Vylúčenie, Nové Zámky – Faith Juraj, 2 minúty

44:46

Krajčovič teraz s vynikajúcim zákrokom!

42:55

Skalica dala gól!
Tak s gólmi sa nám teraz roztrhlo vrece! Už to teraz ale nie sú domáci, čo ich stále strieľajú, ale aj hostia! Autorom zásahu je JURAJ JURÍK! Bez asistencií.

42:26

HC Nové Zámky dali gól!
A Nové Zámky pridávajú ďalší gól! Konkrétne hráč PETER POLČÍK! Asistencie: Juraj Faith, Martin Uhnák

40:35

Tak lepší úvod si snáď domáci ani nemohli priať. Ihneď po 35 sekundách hry strieľa gól JURAJ FAITH! Asistencie: Pavol Kowalczyk, Marek Hospodin

40:01

Začala sa tretia tretina.
Máme za sebou aj druhé dejstvo, skóre sa nám menilo rovnako ako v prvej časti dva krát. Najprv v 28. minúte sa presadil skaličan Gula, v tej istej minúte aj domáci Hurtaj. Uvidíme, čo nám prinesie tretia tretina.