31.08.2014, 17:00 • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

Jakub JEŘÁBEK - 3:2

79

Louňovice právě vstřelily branku!
Gólová hitparáda pokračuje a nutno podotknout, že v tomto případě se domácímu trenérovi povedlo střídání. Po pěti minutách hry se totiž prosazuje JAKUB JEŘÁBEK -3:2.

Radek DOLEŽAL - 2:2

69

Převýšov právě vstřelil branku!
Utkání nám začíná nabírat na vysokých brankových obrátkách. Prakticky z prvního útoku Převýšova po inkasovaném gólu se dokázali prosadit i hostující hráči, když byl ve vápně připravený RADEK DOLEŽAL – 2:2.

Jakub BALŠÁNEK - 2:1

66

Louňovice rozehráli rohový kop na zadní tyč, s následnou střelou se znovu excelentně vypořádal Ottmar. Míč ale vyrazil pouze k nohám JAKUBA BALŠÁNKA, který pohotovou ranou posílá domácí tým do jednobrankového vedení – 2:1.

František ŠKORVÁNEK - 1:1

55

Domácí se přeci jenom dokázali prosadit, a to když si míč vzal na hranici vápna FRANTIŠEK ŠKORVÁNEK a nechytatelnou pumelenicí pod břevno srovnat na 1:1.

Martin KOPÁČ - 0:1

9

Mírnější aktivita hostujícího Převýšova je po devíti minutách hry proměněna ve vedoucí branku. K prudkému centru se dostal MARTIN KOPÁČ, který nedal brankáři šanci – 0:1.