4:2

konec (2:2)

31.08.2014, 21:00 • Estadio Municipal de Anoeta • Petr Bílek

Tipsport: 6.3 4.6 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec zápasu, který přinesl nejpřekvapivější výsledek 2. kola Primera Division. Fotbalisté Realu Madrid začali raketově a hned po jedenácti minutách hry vedli již 2:0. I v dalších minutách měli několik velkých šancí, ale následně zcela vypadli z role a domácím se podařilo před koncem poločasu srovnat na 2:2. Druhý poločas pak patřil jednoznačně domácímu celku, který přidal další dvě branky a zcela po zásluze vyhrál 4:2. Hosté bez odpočívajícího Ronalda zápas vůbec nezvládli.. (22:53:07)

90+3

90+2

Domácí nyní doslova šetří vteřiny a čekají na závěrečný hvizd.

90+2

Teď mají míč ve své moci domácí a ti nebudou určitě nikam pospíchat.

90+1

Po dlouhém pasu do vápna se od Khediry dostal míč k Jamesovi, který ho ale špatně trefil. Dobře se zorientoval ale Benzema, který rychle míč zpracoval a z otočky vypálil. Jeho rána se ale otřela jen o tyč domácí brány!

90+1

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90

Již se hraje poslední minuta normální hrací doby a o vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto.

89

Z hranice vápna pálil James Rodríguez, jeho přízemní ránu ale dobře zneškodnil brankář Zubikarai.

88

Hosté kopali Jamesem přímý kop, po jeho centru se k zemi poroučel chybující brankář Zubikarai a může být rád, že na něj byl odpískaný faul.

Khedirova hlavička.

86

Hosté se dostali k zahrávání rohu. Hlavičkující Khedira byl ale ve velmi složité situaci a zády k bráně Zubikaraie neohrozil.

84

Hosté tak trochu rezignovali a zdá se, že závěr zápasu vypouštějí.

83

Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Xabi Prieto, přichází Mikel González.

82

Carlos Vela nyní padl k zemi po zákroku Isca a po faulu zezadu v podání fotbalisty Realu Madrid je tu žlutá karta.

81

Kroos ale zahrál standardku bídně a domácí se bez větších problémů ubránili.

80

Elustondo zatahal zbytečně za dres Isca a je z toho přímý kop pro hosty. Je to určitě na centr do vápna.

79

Z dálky vystřelil Kroos, jeho rána ale hodně postrádala přesnost.

78

Hosté jsou naprosto zdecimovaní a chvílemi se zdá, že neví, co mají s výsledkem dělat. Nedaří se jim a trápí se ve středu pole.

77

Dnešní utkání sleduje 27.879 diváků.

4:2

konec (2:2)

Branky: 35. I. Martínez (Prieto), 41. Zurutuza (de la Bella), 65. Zurutuza (Prieto), 76. Vela (Bergara) – 6. Ramos (Kroos), 11. Bale (Modrič)

Karty:   17. Granero (RSC) – 82. Isco (REA)

Real Sociedad San Sebastian: Zubikarai – Zaldúa, Elustondo, I. Martínez, de la Bella – Bergara, Granero – Prieto (C) (83. M. González), Zurutuza, Castro (60. Canales) – Agirretxe (59. Vela).
Náhradníci: Bardají – C. Martínez, M. González, Yuri, Pardo, Canales, Vela.

Real Madrid: Casillas (C) – Carvajal (77. Arbeloa), Pepe, Ramos, Marcelo – Modrič (74. Khedira), Kroos, Isco – Bale, Benzema, Rodríguez.
Náhradníci: Navas – Varane, Arbeloa, Nacho, Khedira, Illarramendi, De Tomás.

Rozhodčí: Juan Martínez – Jacobo Martínez, Canales

Diváci: 27.879