30.08.2014, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Otto Slabý

Tipsport: 1.7 3.63 5.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Wilfried ZAHA - 3:3

90+7

Crystal Palace právě vstřelil branku!
Tak to je ale parádní zápas. WILFRIED ZAHA se dostal ve vápně k míči a svojí asi čtvrtou střelou srovnává v poslední minutě nastavení na 3:3.

Mike WILLIAMSON - 3:2

88

Newcastle právě vstřelil branku!
MIKE WILLIAMSON se dostal k odraženému míči a otáčí skóre dnešního klání.

Rolando AARONS - 2:2

75

Do Cabellova centru od rohového praporku se vrhl z druhé vlny ROLAND AARONS a hlavou nekompromisně zakončuje. Asistence: Remy Cabella.

Jason PUNCHEON - 1:2

50

JASON PUNCHEON chladnokrevně zakončuje do branky, k čemuž ho přesným pasem vyzval Bolasie. Hostům se tak opět parádně vyvedl úvod do poločasu, což mi připadá jako takové menší deja vu. Asistence: Yala Bolasie.

Daryl JANMAAT - 1:1

37

Nekonečné okupování hostující branky nakonec přináší ovoce ve chvíli, kdy se k dorážce ve velkém vápně dostal DARYL JANMAAT a střelou do prázdné branky srovnává na 1:1.

Dwight GAYLE - 0:1

1

Tak to je parádní úvod. Hned z první akce otevírá skóre utkání D. GAYLE, který se dostal k odraženému míči po předchozí střele Chamakha.

3:3

konec (1:1)

Branky: 37. Janmaat, 75. Aarons (Cabella), 88. Williamson – 1. Gayle, 50. Puncheon (Bolasie), 90+7. Zaha

Karty:   90+8. Aarons (NEW) – 41. Mariappa (CRP), 45. Chamakh (CRP), 88. Murray (CRP)

Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 7:4.

Newcastle United: Krul – Janmaat (80. Anita), Williamson, Coloccini (C), Haidara – Colback, de Jong (81. Pérez) – Sissoko, Cabella, Gouffran (68. Aarons) – Rivière.
Náhradníci: Elliot – Taylor, P. Dummett, Anita, Aarons, Obertan, Pérez.

Crystal Palace FC: Speroni – Kelly, Dann, Delaney – Ward, Jedinak (C), Bolasie (83. Murray), Puncheon, Mariappa – Chamakh (52. Campbell), Gayle (73. Zaha).
Náhradníci: Hennessey – Hangeland, Zaha, Williams, Bannan, Campbell, Murray.

Rozhodčí: Mike Jones