30.08.2014, 20:00 • MMArena, Le Mans • Radek Přibyl

Tipsport: 2.5 3.1 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, hezký víkend a dobrou noc. (21:59:50)
Střely na bránu: 6 – 1
Rohové kopy: 5 – 1
Žluté karty: 2 – 2
Červené karty: 1 – 0
Je to skutečně tak, zápas právě končí a hosté si odvezou z Caen velice cenné 3 body. I když hráli více než hodinu proti početně oslabenému soupeři tak tuto výhodu výrazně promítli snad pouze v držení míče. Hosté za celý zápas vystřelili jenom jedinkrát na bránu a to ještě navíc z pokutového kopu, který byl nařízen 5 minut před koncem. Domácí mohou pouze sami sobě vyčítat, že nějakou ze šancí nedokázali využít.

90+3

90+3

Hostující golman drží míč a zápas je nejspíše u konce.

90+2

Domácí nemají na co čekat a zkouší ihned míč nakopnout dopředu, jenže míče jim odskakují a na hráčích je vidět nervozita.

90+1

Rennais drží balon u rohového praporku.

90

Nastavovat se budou 3 minuty.

90

Hosté teď nikam pochopitelně nespěchají a snaží se co nejdéle držet míč na svých kopačkách.

Ola TOIVONEN - 0:1

88

Rennes právě vstřelilo branku!

OLA TOIVONEN penaltu bezpečně proměnil, golman Vercoutre skočil na druhou stranu a Rennais z vůbec první střely na bránu jde pár minut před koncem do vedení – 0:1!

87

Hodně nešikovný zákrok ve vápně předvedl obránce domácích když chtěl nůžkami odpravit míč do bezpečí a bude se kopat penalta!

86

Ten byl lehce odvrácen a hosté šli do protiútoku, ale míč brzo ztratili.

85

Caen bude zahrávat rohový kop.

83

Lemar fauloval ve vápně Henriqueho, ale rozhodčí tento zákrok jako penaltový neposoudil, i když by se odpískání vůbec nikdo nikdo nedivil.

82

Nangis opět místo nahrávky lépe postaveným spoluhráčům zkoušel kličkovat proti třem hráčům a akci zbytečně pohřbil.

81

Tak to zkusili změnit střelou z dálky, která....jak už tradičně dnes šla úplně mimo bránu.