29.08.2014, 13:30 • Brno • Info o změnách stavu (Magdalena Malá)

45:00

Konec zápasu. (14:55:21)

43:43

Prešov právě vstřelil branku!
Střídačka Prešova zažívá neskutečnou radost. Minutu a sedmnáct vteřin před koncem vystřelil PATRIK LITAVEC od modré čáry a se štěstím puk doputoval mezírkou mezi betony brankáře až za brankovou čáru.
Asistence: Richard Nemec

40:45

PATRIK LITAVEC vyjel zpoza brány a překvapil gólmana Klagenfurtu zasunutím puku k tyčce.

33:58

RICHARD NEMEC svým zásahem utkání poněkud dramatizuje.

30:01

30:00

29:45

Klagenfurt právě vstřelil branku!
Klagenfurt využívá přesilovou hru. Gól do šatny trefil ALEX GLAVAN.

23:45

Klagenfurt zamknul soupeře v útočné třetině a zásluhou MARCA KASPERA vrací vedení na svoji stranu.

22:28

NORBERT MIŠKUF pohotovou dorážkou snižuje.
Asistence: Hagen Strompf

20:24

A máme tady první branku, o kterou se postaral OLIVER RAINER.

15:01

15:00

00:01

PHK Prešov: Griger (Vargaeštók) – Palačko, Litavec, Neupauer, Likošik, Strompf Heidi, Nemec, Andrejko, Mihal, Miškuf, Strompf Hagen, Tomaško, Čorba, Lehotský, Slaninka, Sorger

EC Klagenfurter AC: Brenter – Adamitsch, Zanddella, Glavan, Greier, Kilzer, Kramer, Letner, Mayer, Patterer, Raab, Rainer, Stromberger, Sunitsch, Kasper, Klassen, Sablating, Slamanig, Van Ee Fim.
Vítáme Vás u sledování mezinárodního turnaje žáků – HOCKEY CUPU 2014, tento rok pro hráče ročníku 2002. Letošní sedmý ročník turnaje přivítá sedm týmů z České republiky, Rakouska a Slovenska. Uvidíme utkání hraná na 3x15 minut a pořadí turnaje určí konečná tabulka.
Přeji Vám příjemné sledování výsledků, které budu přinášet okamžitě po ukončení jednotlivých zápasů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

4:3

Branky a nahrávky: 23. Miškuf (Strompf), 34. Nemec, 41. Litavec, 44. Litavec (Nemec) – 21. Rainer, 24. Kasper, 30. Glavan

PHK Prešov: Griger (Vargaeštók) – Polačko, Litavec, Neupauer, Lukošik, Strompf Heidi, Nemec, Andrejko, Mihal, Miškuf, Strompf Hagen, Tomaško, Čorba, Lehotský, Slaninka, Sorger

KAC Klagenfurt: Brenter – Adamitsch, Zanddella, Glavan, Greier, Kilzer, Kramer, Letner, Mayer, Patterer, Raab, Rainer, Stromberger, Sunitsch, Kasper, Klassen, Sablating, Slamanig, Van Ee Fim