29.08.2014, 09:00 • Brno • Info o změnách stavu (Magdalena Malá)

45:00

Konec zápasu. (10:11:19)

43:02

Prešov právě vstřelil branku!
ADAM LUKOŠIK udělal za modrou čárou dva rychlé kroky a poslal puk přesně do horního růžku hodonínské branky.

41:48

Drtiči právě vstřelili branku!
ALEXANDR KAŠPÁREK využil volného prostoru kolem sebe a přesnou střelou z mezikruží trefil volné místo nad ramenem Prešovského brankáře.

36:15

Další přesný zásah dvojce PATRIK LITAVEC a Jakub Polačko.

32:30

PATRIK LITAVEC přidává šestou branku Prešova a zvyšuje náskok.
Asistence: Jakub Polačko

30:01

30:00

22:59

A máme tady další rychlý a přesný zásah Prešova. Po dvou asistencích si i branku připisuje RICHARD NEMEC.
Asistence: Patrik Litavec, Jakub Polačko

22:41

Skrumáž na brankovišti hodonínského gólmana končí čtvrtou brankou Prešova. Střelcem je MATĚJ SLANINKA.

19:08

Prešov se na chvíli usadil v útočné třetině a je z toho třetí branka, o kterou se zasloužil ADAM ANDREJKO.

07:30

Tentokrát dostal přesilovou hru k dispozici Prešov a využil ji. Střelou po ledě zvyšuje vedení stejné duo PATRIK LITAVEC a Richard Nemec.

05:20

Hodonín měl k dispozici přesilovou hru 5 na 3, ale ke srovnání stavu ji nevyužil.

01:33

Prešov otevírá skóre prvního zápasu. Přesnou střelou se jako první střelec turnaje zapsal PATRIK LITAVEC.
Asistence: Richard Nemec

00:01

Vítáme Vás u sledování mezinárodního turnaje žáků – HOCKEY CUPU 2014, tento rok pro hráče ročníku 2002. Letošní sedmý ročník turnaje přivítá sedm týmů z České republiky, Rakouska a Slovenska. Uvidíme utkání hraná na 3x15 minut a pořadí turnaje určí konečná tabulka.
Přeji Vám příjemné sledování výsledků, které budu přinášet okamžitě po ukončení jednotlivých zápasů.

8:2

Branky a nahrávky: 2. Litavec (Nemec), 8. Litavec (Nemec), 20. Andrejko (Likošik), 23. Slaninka, 23. Nemec (Litavec, Palačko), 33. Litavec (Palačko), 37. Litavec (Palačko), 44. Likošik – 11. Plevka (Gryc), 42. Kašpárek

PHK Prešov: Griger (Vargaeštók) – Polačko, Litavec, Neupauer, Lukošik, Strompf Heidi, Nemec, Andrejko, Mihal, Miškuf, Strompf Hagen, Tomaško, Čorba, Lehotský, Slaninka, Sorger

SHK Drtiči Hodonín: Hanáček (Lidák) – Kašpárek, Trs, Toman, Bárta, Prčík, Gryc, Matuškovič, Kudrna, Bílek, Plevka, Mišiák, Bačo, Churý, Daněček, Matěj