Zápasy mládeže

HC Olomouc – AZ Havířov

2:0

konec (0:0, 2:0,0:0)

28.08.2014, 13:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Zuzana Spurná

58:10

Pár minut před koncem vyrazil do útoku Husták, poloprázdnou bránu ale z blízka přestřelil.

51:23

Kališ (OLO) potrestán dvouminutovým trestem za sekání.

39:59

Husták (OLO) je těsně před koncem druhého dějství vyloučen za vražení na hrazení.

39:36

Olomouc právě vstřelila branku!
JIŘÍ HORÁK zvyšuje olomoucké vedení. Po závaru před bránou našel střelou z mezikruží volný prostor, kudy poslat kotouč do brány. Bez asistence.

34:44

Kozubek (HAV) míří na dvě minuty na lavici hanby za podražení.

29:03

Havířov jde do tří. Za vyhození puku a zdržování hry si odsedí dvě minuty Němec (HAV).

22:36

Domácí otevírají skóre po střele JIŘÍHO HORÁKA se puk odrazil přímo za záda havířovského brankáře. Bez asistence.

18:12

Další přesilovka pro Havířov. Na trestnou putuje na dvě minuty Machálek (OLO) za držení protihráče.

06:54

První přesilovku si zahrají domácí. Korovský (HAV) je vyloučen na dvě minuty za podražení.