28.08.2014, 18:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Vladimír Korduliak sk

Koniec zápasu. (20:06:47)

60:37

Vítkovice dali gól!
Hrubá chyba Backlunda, ktorý vykorčuľoval za pukom za bránku, no tam ho nezachytil, k puku sa dostal Němec, poslal ho pred bránku a do prázdnej klietky JIŘÍ BURGER nemohol nedať. Asistencia: Erik Němec.

60:14

Šankeřík sa dostal s pukom do pásma, od ľavého kruhu vystrelil len do ochranného skla.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Skončila nám aj tretia tretina, môžem však napísať, okrem žrde Sigaleta, len pomer striel, ktorý bol 11:5, kapitáni oboch mužstiev sa teraz dohodnú, čo bude ďalej. Tak napokon bude nasledovať predĺženie so štyrmi hráčmi v trvaní piatich minút, ak niektoré z mužstiev nevsieti.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:35

Hudáček potiahol puk vpred, no ani on sa k zakončeniu nedostal a je po zápase.

59:18

Netík si nerozumel s Hudáčkom v strednom pásme, pri puku hostia.

58:51

Hostia opäť vyhodili cez všetky až k Backlundovi, zakázané uvoľnenie.

58:43

Sigalet spoza ľavého kruhu vystrelil, opečiatkoval však len žrď Dolejšovej bránky.

58:28

Nagy to skúsil spoza bránky, no puk poslal k mantinelu na opačnú stranu kzliska.

58:15

Dnešné stretnutie sleduje 4.544 divákov.

57:52

Puk skončil v hľadisku za striedačkami, vhadzujeme v strednom pásme.

57:22

Na jednej aj druhej strane viazne kombinácia a prihrávka, vidíme množsvo nepresností, už aby sme mali záver tohto zápasu.

56:47

Surový vystrelil puk na Dolejša, ktorý dobre čítal hru a puk ukryl vo svojej lapačke.

56:06

Spoza bránky Backlunda Slovan zakladá svoju akciu, ktorá končí v strednom pásme.

54:36

Na ľadovej ploche teraz vidíme hokej priemernej úrovne, akoby hráči ani nechceli streliť gól, kotol domácich sa snaží zbytočne.

53:05

Hudáček poslal puk na kruh Netíkovi, ten ho však nedokázal spracovať na zakončenie, hostia puk domácim zobrali.