28.08.2014, 17:30 • Budvar aréna • Jakub Musil (@MusilJa)

Tipsport: 2.05 4.3 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

65:00

České Budějovice právě vstřelily branku!
Lukáš Havel neproměnil a vítězným střelcem se tak stává JOSEF STRAKA.

Druhá série: Josef Straka rozhýbal brankáře a pověsil kotouč nad Dusíkovo rameno.

64:09

Josef Straka mohl svým třetím gólem rozhodnout utkání. Spolu s Romanem Vráblíkem se dostali v rychlém sledu do několika zajímavých střeleckých příležitostí, Dusík si ale se štěstím poradil.

59:40

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
A Třebíč opravdu vyrovnává! Dvacet vteřin před koncem třetí třetiny. Milan Přibyl nahodil kotouč na Bláhu, který puk vyrazil pouze k MIROSLAVU HOLCOVI a ten kotouč hbitě dorazil do branky.

55:52

Třebíč se nesportovním chováním okrádá o závěrečný tlak. Dvě minuty za hráčskou lavici musí odpykat Filip Beneš (TRE).

53:06

Třebíč snižuje krásnou brankou. VÁCLAV JAROŠ měl před sebou úplnou dálnici. Kousek za modrou čárou tedy napřáhl a razantní střelou pověsil kotouč do Bláhovy branky. Ten na tuhle střelu neměl téměř šanci zareagovat.

51:08

A Roman Erat (TRE) tuto příležitost rychle zahazuje. Za hákování je vyloučen na dvě minuty.

51:03

Martin Semrád (CEB) dává Třebíči velkou příležitost. Za vysokou hůl je vyloučen na čtyři minuty.

48:41

Adam Přibyl (CEB) je opět na trestné lavici. Třebíč má další šanci na snížení.

48:00

Krásnou akci předvedl Michal Švihálek. Ze svého obranného pásma nabral rychlost a prokličkoval až před Dusíka. Rameny ho trochu rozhýbal a zkusil rychlou střelu. Dusík ale puk efektivně schoval v lapačce.

44:39

Šanci na snížení bude mít teď Třebíč. Adam Přibyl (CEB) jde na trestnou lavici za hákování.

42:11

Další přesilová hra Motoru. Rostislav Malena (TRE) hákoval příliš okatě.

40:56

Josef Straka byl blízko hattricku. Před brankou dostal střílenou přihrávku Jan Trummera, kterou lehce tečoval a Dusík měl co dělat.

39:38

Motor měl teď několik slibných šancí, které vyústili ve strkanici před Dusíkovým brankovištěm. Za vzájemnou hrubost jsou vyloučení Švihálek (CEB) a Přibyl(TRE).

36:36

Tomáš Dujsík (TRE) měl teď svou hůl příliš vysoko a naneštěstí zasáhl protihráče tak nešťastně, že mu způsobil krvavé zranění. Je vyloučen na čtyři minuty.

35:57

Václav Pašek teď zkoušel hokejovou parádu. Kličkou si položil Dusíka, poté se ho snažil objet a zasunout puk za brankovou čáru. Hostující obránci ale stačili šanci překazit.

34:08

Motor má další šanci navýšit skóre v přesilové hře. Lukáš Havel (TRE) vyloučen za hákování.

32:14

Tak jsme to Třebíči zakřikli. Několik po sobě jdoucích šancí vyústilo v branku, kterou střílí JOSEF STRAKA. Rychlé přihrávky Romana Vráblíka a Michal Švihálek rozložily hostující obranu a Josef Straka už se od kruhů nemýlil. Asistence: Vráblík, Semrád.

30:43

Jan Wasserbauer (TRE) ihned po buly bránil jednoho z domácích hráčů, ten byl ale bez kotouče, a to je nedovolené bránění.

24:49

Síly na ledě se však vyrovnají Dan Růžička (CEB) je vyloučen za podražení.

23:55

Ve velké příležitosti byl David Kuchejda. Od Daniela Boháče dostal přihrávku z rohu přímo před branku, kotouč do ní ale usměrnit nedokázal.

23:19

Sotva Burian vyjel z trestné lavice, její vrátka se znovu otvírají. Na dvě minuty tam tentokrát míří Roman Erat (TRE) za hákování.

21:16

Přesilovou hru si vyzkouší i domácí. Vilém Burian (TRE) je vyloučen za sekání.

19:51

Tak hostům se přece jen podařilo snížit! Devět vteřin před koncem první třetiny se v přesilové hře prosadil JAKUB ČUŘÍK. Na jeho střelu zápěstím od kruhů Bláha nestačil.

19:36

Za brankou se začali postrkovat Kuchejda (CEB) a Zdráhal (TRE), oba dostanou dvě minuty za hrubost.

18:37

Hosté budou mít příležitost snížit skóre. Za podražení je vyloučen Martin Semrád (CEB).

17:55

Téměř celá třetina byla bez šancí a najednou se s nimi roztrhl pytel. JOSEF STRAKA se po přihrávce Tomáše Nouzy nejrychleji zorientoval na brankovišti a zvyšuje na 2:0. Asistence: Nouza, Švihálek.

16:05

První branka přišla trochu jako blesk z čistého nebe. Ján Mucha nahodil kotouč do brankoviště, kde číhal Ladislav Marek. Dusík však puk neudržel a LADISLAV MAREK pohotově dorazil kotouč do branky. Asistence: Ján Mucha.

14:52

David Dolníček vyjel zpoza branky a nahrál Romanu Eratovi, ten pálil z první, ale Bláha jeho střelu vystihl.

06:52

První přesilovou hru v zápase si zahrají hosté. Jakub Suchánek (CEB) zasáhl jednoho z útočících hráčů hokejkou do obličeje.

4:3

Branky a nahrávky: 17. Marek (Mucha), 18. Straka (Nouza, Švihálek), 33. Straka (Vráblík, Švihálek), 65. Straka – 20. Čuřík (Burian), 54. Jaroš (Králík), 60. Holec (Přibyl)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Kůdela) – Punčochář, Chmelíř, Vráblík, Semrád, Růžička, Mucha, Suchánek, Parýzek – Kuchejda, Heřman, Boháč – Nouza, Straka (C), Švihálek – Vaniš, Přibyl, Pašek – Marek, Trummer, Březina.

SK Horácká Slavia Třebíč: Dusík (Klimeš) – Malena, Zdráhal, Čejka, Dujsík, Jaroš, Přibyl, Bičík – Erat, Dolníček (C), Havel – Burian, Holec, Čuřík – Wesserbauer, Králík, Paták – Čech, Juráň, Beneš.

Rozhodčí: Pražák, Mertl – Kostka, Jindra.