konec (0:0)

28.08.2014, 21:00 • Jan Breydelstadion, Brugge • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.64 4.2 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, dobrou noc. (22:50:04)
Je dobojováno! Sledovali jsme hodně zajímavý duel, který nabídl několik šancí, ale nakonec pouze jednu branku. Tu vstřelil Vázquez, který tak rozhodl o tom, že Club Brugge porazil Grasshoppers 1:0 a pojistil si postup do hlavní soutěže Evropské ligy. Švýcarský celek v pohárové Evropě končí. Nutno ale dodat, že domácí postoupili zcela zaslouženě.

90+3

90+2

Před námi je posledních 90 sekund, protože hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90+1

Hosté zahrávali rohový kop, do vápna šel i Divari, ale nikdo z hráčů Curychu se do zakončení nedostal.

90

Domácí střídali. Dohrál Sobota a zahraje si Dierckx.

88

Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci z hranice vápna, ale domácí celek se se štěstím ubránil.

88

Za hodně ostrý faul uviděl žlutou kartu domácí De Bock.

87

Club Brugge střídal. Místo Vázqueze si zahraje Bolingoli.

86

Hosté to ale nevzdávají a stále se tlačí dopředu, jenže domácí pozorně brání.

85

Grasshoppers střídal. Tarashaje nahradil Al Abbadie.

83

Nakonec to z dálky zkusil Vázquez a po jeho výborném technickém pokusu skončil míč těsně nad břevnem!

81

Domácí drží míč na polovině švýcarského celku, což jim samozřejmě maximálně vyhovuje.

80

Club Brugge střídal. Storma nahradil Jørgensen.

78

Jenže domácí získali míč, vydali se dopředu, do vápna se prodral Storm, který se objevil sám před Davarim, ale toho nedokázal prostřelit!

77

Hosté se usadili na polovině domácího celku a snaží se něco vymyslet.

76

Domácí ale kontrolují konec utkání a stále drží těsné vedení. Je před námi zhruba patnáct minutek a je jasné, že do hlavní fáze Evropské ligy postoupí celek Brugge.

74

Hosté přidali a je to znát. Curych se více tlačí dopředu, ale zatím se mu v útočné fázi vůbec nedaří.

73

Merkel chtěl překvapit domácího brankáře a místo centru zvolil střelu, ale ta byla hodně nepřesná.

72

Po bleskové akci hostů se ve vápně dostal k míči Tarashaj, ale z otočky ho poslal vysoko nad branku.

70

Hosté podruhé střídali. Raveta nahradil Kahraba.

69

A Castillo zahodil další velkou šanci. Naběhl si na centr, ale z malého vápna nezakončil přesně a branku vůbec netrefil!

68

Hosté střídali. Sinkalu nahradil Merkel.

66

Na přihrávku do vápna si naběhl Castillo, který ale poslal kulatý nesmysl pouze do pravé tyče!

Victor VAZQUEZ - 1:0

65

Stále se hraje na polovině švýcarského celku, který se ve druhém poločase pouze brání.

64

Domácí jsou po vstřelené brance na koni a stále se tlačí dopředu.

62

Bruggy právě vstřelily branku!
Hosté odolávali, ale domácí se nakonec přeci jen prosadili. Na malé vápno se dostal VÍCTOR VÁZQUEZ, který byl sice ve velkém úhlu, ale zvládl to skvěle a dloubáčkem poslal míč za Davariho.

61

Domácí se tlačí dopředu, švýcarský celek je nyní pod velkým tlakem, ale zatím odolává.

59

Za obranu si nabíhal Castillo, ale nakonec se k němu kulatý nesmysl nedostal.

58

Domácí se usadili na polovině Curychu a opět se snaží něco vymyslet.

56

Hosté se snad poprvé ve druhém poločase vydali dopředu, nakonec se i prosadili, ale branka kvůli ofsajdu neplatí.

55

Nakonec z toho byl centr z pravé strany, ale u míče byl jako první Ngamukol, který ho odhlavičkoval do bezpečí.

54

Belgický celek opět kombinuje na své polovině...

53

Druhý poločas zatím patří domácímu celku, který se stále tlačí dopředu. Grasshoppers se zatím pouze brání, ale úspěšně.

51

Šestý roh k ničemu nevedl a na první branku si tedy musíme ještě počkat, protože od své branky bude rozehrávat Davari.

50

Storm přihrával před branku, kde byl ale u míče jako první Jahić, který ho uklidil na další roh.

49

A domácí zahrávali vzápětí další roh, ale dopadl stejně, jako ten předchozí, takže z něho nebylo vůbec nic.

48

I tentokrát se ale švýcarský celek v pohodě ubránil a ani ze čtvrtého svého rohu Bruggy nic nevymyslely.

47

Domácí se hned vydali dopředu a vybojovali rohový kop.

46

Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 22:01.
První poločas je za námi. Sledujeme utkání, které nabídlo několik šancí, ale branky jsme se zatím nedočkali. Aktivnější je domácí celek, ale ve finální fázi se mu zatím nedaří. Hosté spoléhají hlavně na rychlé brejky a standardní situace, ale ani to k ničemu nevedlo a ve druhém poločase tak bude stále o co hrát.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45

Po tvrdém střetu zůstal na trávníku ležet Storm, ale faul se nepíská.

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43

Celek Brugge se přeci jen vydal dopředu, ale akce po nepřesné přihrávce rychle skončila.

42

Domácí jsou opět u míče a v klidu kombinují, zatím pouze na své polovině.

41

Vázquez se provinil útočným faulem a vyfasoval za něj žlutou kartu.

40

Nyní se hraje především uprostřed hřiště a k vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek.

38

Hostům se v posledních minutách vůbec, ale vůbec nedaří. Grasshoppers se pouze brání a směrem dopředu se velmi trápí.

36

Jeden z hostujících hráčů nyní zahrával ve svém vápně rukou, ale penalta se nepíská.

35

Ani další akce Brugge k ničemu nevedla, protože skvělým zákrokem se prezentoval Grichting.

34

Domácí se opět drali dopředu, tentokrát to zkusili dlouhým nákopem, ale ten byl velmi nepřesný.

32

Storm si naběhl do vápna, ale místo střely ještě přihrával před branku, kde míč sebral pozorný Davari.

31

Belgické mužstvo je v posledních minutách aktivnější a nebezpečnější, ale hosté zatím velmi dobře brání.

29

Ale ani z tohoto rohu domácí borci nic nevymysleli a na první branku tedy stále čekáme.

28

A domácí fotbalisté po dlouhé kombinaci vybojovali třetí roh v tomto utkání.

27

Domácí jsou u míče a kombinují na polovině svého soupeře.

26

A šance i na druhé straně! Ve vápně se k míči dostal Castillo, ale z hranice penalty branku těsně minul!

25

Na centrovaný míč si na malém vápně naskočil Sinkala, ale poslal ho těsně nad branku!

24

Po bleskové akci švýcarského celku je tu další rohový kop.

23

Sobota dostal přihrávku do vápna a ocitl se sám před Davarim, ale z úhlu ho nedokázal prostřelit!

22

Nyní se hostující Ngamukol dostal do zakončení, ale jeho pokus byl zblokován a míč nakonec sebral Ryan.

21

Rohový kop pro švýcarský celek.

20

Je za námi úvodních dvacet minutek. Sledujeme zajímavý zápas, ale branky jsme se zatím nedočkali a stav je tedy stále 0:0.

18

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, protože na přední tyči kraloval pozorný Engels.

17

Po dalším dlouhém nákopu hostů je tu rohový kop pro Grasshoppers.

16

Švýcarský celek kombinoval, ale směrem dopředu nic nevymyslel a Davari nakonec musel kulatý nesmysl nakopnout na polovině Brugge.

15

Hosté vyrovnali hru a začínají vystrkovat růžky. Zatím ale oba týmy kombinují hlavně uprostřed hrací plochy.

13

Zatím se hraje v hodně slušném tempu. Oba celky se tlačí dopředu, ale na první větší šanci stále čekáme.

12

Jeden z hostujících hráčů se dostal do zakončení, ale to bylo velmi nepřesné a stav zápasu se tedy nemění.

11

Hosté se hned vydali dopředu a nakonec se Sinkala dostal ke střele, ale Ryan míč vyrazil na roh.

10

Ale ani z tohoto centru nic nebylo, protože u míče byl jako první hostující Lang.

10

Domácí jsou stále aktivnější a nyní vybojovali druhý rohový kop.

9

Na levé straně se zkoušel uvolnit Vázquez, ale kličku nezvládl a od své branky bude rozehrávat Davari.

8

Z úvodního rohu ale nic nebylo, protože pro míč si skvěle došel brankář Davari.

7

Po další akci je tu rohový kop pro domácí celek.

7

Výborně nyní napadal hostující Tarashaj, který atakoval domácího brankáře, ale ten to zvládl a míč odkopl do bezpečí.

5

Domácí jsou opět u kulatého nesmysli a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Davari.

4

Následná akce domácích nevypadala špatně, ale Storm nakonec míč nezpracoval a ten skončil v zámezí.

3

Grasshoppers se ale v pohodě ubránil a nakonec se hosté vydali dopředu, jenže vše skončilo hodně nepřesným centrem z pravé strany.

2

Začátek utkání patří domácího celku, který je stále u míče a snaží se prodrat před branku švýcarského celku.

1

Hráči obou celků přicházejí na trávník. Utkání tedy začne za malý okamžik.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Club Brugge KV: Ryan – Meunier, Engels, Duarte, De Bock – Fernando, Simons – Storm, Vázquez, Sobota – Castillo
Náhradníci: De Fauw, Jørgensen, Dioudis, Wang Shangyuan, Mechele, Bolingoli, Dierckx

Grasshoppers Curych: Davari – Lang, Jahić, Grichting, Gülen – Ravet, Abrashi, Sinkala, Ngamukol – Dabbur, Tarashaj
Náhradníci: Kahraba, Merkel, Vasić, Al Abbadie, Dingsdag, Garcia, Bunjaku

Rozhodčí: Banti – Di Fiore, Passeri.
První zápas

Úvodní duel vyšel lépe švýcarskému celku, protože hned v osmé minutě se prosadil Lang. Jenže hosté zabrali a ve 14. minutě vyrovnal Jahič. O minutku později se trefil ještě Vázquez a celek z Belgie vedl 2:1. Žádná další branka už nepadla.
Grasshoppers Curych

Švýcarský celek byl pro letošní rok nasazen do třetího předkola Ligy Mistrů, kde na něj čekalo francouzské Lille OSC. Curych začínal dvojzápas na svém stadionu. V úvodním utkání podlehl na své půdě favorizovaným Francouzům 0:2 V odvetném utkání na půdě Lille se podařilo Curychu vybojovat remízu 1:1, což ovšem nestačilo na postup do další fáze LM. Vyřazením ve třetím předkole se tak švýcarští hráči dostali do čtvrtého předkola Evropské ligy.
Club Brugge KV

Belgický tým se kvalifikoval do třetího předkola Evropské ligy, kde narazil na Dánského soupeře. Po prvním utkání bylo v Belgii veselo. Domácí se podařilo celkem bezproblémově zvítězit 3:0. Do odvety tak šli hráči Brugge s pohodlným náskokem, který potvrdili i na dánském hřišti, kde zvítězili 2:0 po brankách Castilla a Fernanda, kteří se trefili již v prvním poločase.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu odvety čtvrtého předkola a my budeme sledovat duel mezi Club Brugge a Grasshoppers Curych. První zápas dopadl lépe pro belgický celek, který ve Švýcarsku vyhrál 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.