konec (2:0)

28.08.2014, 18:15 • Stadio Toumba, Salonika (GRE) • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 1.31 5.25 10.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:11:35)
V prvním utkání zvítězil FC Zimbru Kišiněv, který porazil PAOK Soluň 1:0. Nicméně díky dnešní výhře 4:0, o kterou se fotbalisté Soluně postarali, postupují do základní skupiny Evropské ligy.
Hlavní rozhodčí Boiko ukončil dnešní utkání, ve kterém PAOK Soluň porazil FC Zimbru Kišiněv, a to v poměru 4:0. Domácí fotbalisté byli dnes aktivnější a vítězství si zasloužili. První branka padla už v 11. minutě, když se trefil Pereyra, druhý gól přidal ve 45. minutě Athanasiadis. No a další dvě branky padly ve druhém poločase, to se trefil Mak a také Martens. Hosté se dnes hlavně bránili a dostávali se pouze do rychlých brejků, ale ty jim nevycházely podle představ.

90+4

90+3

Žlutou kartu vyfasoval Razvan Rat.

90+1

Jako další se do šance dostal Pereyra, ale jeho pokus zablokoval bránící protihráč.

90

Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

90

Na druhé straně se do šance dostal Kace, ale i on pálil nepřesně.

89

Dedov ze své kopačky vyslal nadýchaný centr, kterého se ujal Pavljuček a nemyslel to vůbec špatně. Nicméně jeho střela skončila kousek nad brankou.

89

Faulem se provinil Tziolis a hosté dostanou výhodu standardní situace.

87

Domácí hráči okamžitě vyrazili do protiútoku, ale branku soupeře neohrozili, protože Alexandru Vremea tuto útočnou akci zastavil. Nicméně bylo to s faulem a sudí mu ukázal žlutou kartu.

86

Dedov odcentroval míč do vápna, ale našel pouze bránícího protihráče.

86

Kitsiou zastavil útočnou akci soupeře, ale bylo to s faulem. Rozehrávat bude tdy Zimbru Kišiněv.

Maarten MARTENS - 4:0

84

PAOK Soluň právě vstřelil branku!
Parádní sólo si střihl MAARTEN MARTENS, který obešel své protihráče, navedl si míč na levačku a poté se prezentoval úžasnou střelou, která zaplavala do levého horního rohu.

83

Dohráno má dnes autor třetí branky Róbert Mak, kterého nahradil Stelios Pozoglou.