Evropská liga (předkola)

FK Rostov – Trabzonspor AŞ

0:0

konec (0:0)

28.08.2014, 19:00 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Adam Joska (@AdamJoska2), Jakub Kopřiva

Tipsport: 2.56 3.3 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne z tohoto duelu vše, s přáním hezkého zbytku večera se s vámi loučím, na shledanou. (21:01:44)
Duel je již minulostí, ani jednomu celku se vstřelit branku nepodařilo, a tak končí za nerozhodného stavu 0:0. Trabzonspor měl ale dvoubrankový náskok z prvního duelu a bude pokračovat v Evropské lize dále.

90+6

90+4

Hlavní rozhodčí prodlužuje utkání, ale Rostovu to už stejně nepomůže.

90+2

Další rohový kop rozehraje Kanga.

90+1

Atik přetáhl svůj centr a míč končí v zámezí.

90

Právě probíhá poslední minuta základní hrací doby.

89

Žlutou kartu dostává Batuhan Artarslan (Trabzonspor AŞ).

88

Trabzonspor AŞ v poklidu brání svůj náskok a jde si pro postup.

86

Óscar Cardozo si počínal nedovoleně v hlavičkovém souboji proti Milićem.

84

Po nevydařené střele Gaţcan fauloval Óscara Cardoza.

83

Gaţcanova střela z protiútoku skončila mimo bránu.

82

Zápas se pomalu blíží k závěru a hosté pořád drží dvoubrankové vedení.

80

Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Soner Aydoğdu, přichází Batuhan Artarslan.

79

Za pár okamžiků na řadu přijde další změna v celku hostů.

78

Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Grigoryev, přichází Yoo.

77

Bukharov si připravil dobrou střeleckou pozici, ale nakonec mu střela nesedla a míč končí mimo tři tyče.

76

Zekimu Yavruovi je odpískán nedovolený zákrok na domácího Kanga, k míči se tak dostane Rostov.

74

U rohového praporku se na rozehrávku chystá Kalachev.

71

Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: odpočnout si odchází Sefa Yılmaz, přichází Óscar Cardozo.

70

Je přichystáno také střídání na druhé straně.

69

Na řadě je střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Torbinski, nahradí ho Bukharov.

68

Pletikosův výkop byl nepřesný a míče se ujímá soupeř.

67

Musa Nizam si v souboji s Kangem počínal nedovoleně, hrát bude Rostov.

65

Na druhé straně hřiště viděl rozhodčí faul Kanga.

63

Po nedovoleném zákroku Sefa Yılmaze na Kalacheva, bude rozehrávat přímý volný kop faulovaný hráč.

62

Roh hostujícího týmu kopne Fatih Atik.

61

Torbinski zkusil překvapit brankáře Onura Kıvraka, ten byl však pozorný a s jeho střelou si poradil.

60

Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Poloz, přichází Doumbia.

59

Žlutou kartu dostává Salih Dursun (Trabzonspor AŞ).

58

Další střelu Fatiha Atika také pokryl gólman Pletikosa.

57

Pletikosa s přehledem zlikvidoval střelecký pokus Fatiha Atika.

56

Deniz Yılmaz je napomínán hlavním rozhodčím po faulu na Gaţcan.

55

Grigoryev dobře napadá svého soupeře, ale míč se mu zatím nepodařilo získat.

54

Yılmazovi je odmáván ofsajd, k balónu se dostanou domácí.

53

Po rohu se do zakončení dostal Belkalem, ale minul branku.

52

Rohový kop hostujícího celku rozehraje Fatih Atik.

51

Hra se přelévá ze strany na stranu, ale ani jeden celek se nedokázal ještě prosadit.

49

Útočnou akci domácích, kterou zakončil Kanga, dokázal soupeř odvrátit na rohový kop.

47

Po rychlém protiútoku Trabzonspor musel zasahovat gólman Pletikosa.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavé utkání, které zatím branku ale nepřineslo. Aktivnější je domácí celek, který zahrával jedenáct rohů, ale branky se nedočkal. Hosté hrozí hlavně z rychlých brejků, ale ani turecký celek se neprosadil a druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+3

Rostov se v pohodě ubránil a v prvním poločase se už nic zajímavého nestane.

45+2

Z centru ale nic nebylo a dopředu se vydali hosté, kteří ještě vybojovali roh.

45+1

Domácí ještě vybojovali zajímavou standardní situaci, téměř z rohu velkého vápna.

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

44

Žlutou kartu uviděl domácí Kalačev.

43

Hosté jsou v závěru prvního poločasu aktivnější a snaží se ještě něco vymyslet.

42

Hosté to zkusili opět dlouhým nákopem, ale ani tentokrát z toho nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.

40

Domácí zahrávali za čtyřicet minut jedenáct rohových kopů, ale ani z jednoho nic nebylo. A to i ani tentokrát.

40

Nakonec Rostov vybojoval další roh.

39

Nyní se dopředu tlačí domácí fotbalisté, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Kivrak.

38

Hosté nyní skvěle napadali a nakonec získali míč. Vydali se dopředu a své střelecké štěstí zkusil Deniz Yılmaz, ale neprosadil se.

37

V posledních minutách se hraje především uprostřed hřiště a nic zajímavého se neděje.

35

Z dálky nyní napřáhl domácí Kanga, ale jeho pokus hostující zadáci zblokovali.

34

Tentokrát to turecký celek zkusil dlouhým nákopem, ale pro míč si výborně došel Pletikosa.

33

Na druhé straně se po centru k hlavičce natlačil Poloz, ale ani branku netrefil.

31

Domácí na polovině hřiště ztratili míč a hosté šli do brejku, nakonec vystřelil z hranice velkého vápna Yavru, ale jeho zakončení bylo mizerné.

30

Ale ani z osmého rohu Rostov nic nevytěžil a na první branku stále čekáme. Celé snažení domácích poté ukončil útočný faul.

29

Následuje rohový kop pro Rostov.

28

Už se opět hraje. U míče jsou opět domácí, kteří kombinují na polovině tureckého celku.

26

Ani z tohoto rohu nic nebylo, navíc po střetu zůstalo ležet na trávníku několik hráčů a bude se ošetřovat.

26

Domácí celek je nyní aktivnější a stále se tlačí dopředu. I tentokrát z toho ale je pouze rohový kop.

25

Rostov se opět dral dopředu, nakonec to na sebe vzal Djakov, ale ani jeho projektil se neujal.

25

Po centru musel zasahovat Kivrak, ale zvládl to skvěle a míč vyrazil.

24

Domácí se hned vydali dopředu a vybojovali čtvrtý rohový kop.

23

Nakonec to Rostov zkusil po levé straně, ale ani z této akce nic nebylo, protože vše zastavil Yumlu.

22

Domácí kombinují na polovině tureckého celku a snaží se něco vymyslet, ale zatím se jim příliš nedaří.

20

Trabzonspor střídal. Dohrál Aykut Demir a zahraje si Mustafa Yumlu.

19

Už se opět hraje. Hosté se hned vydali dopředu, ale byla z toho pouze další nepřesná přihrávka.

17

Po dalším tvrdém zákroku zůstal na trávníku ležet hostující hráči, který musí být ošetřen.

16

Oba celky se zatím tlačí dopředu, ale zatím se ani jednomu nedaří podle představ. O něco aktivnější je zatím Rostov.

15

Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Salih Dursun, ale měl to hodně těžké a domácí branku netrefil.

14

A máme tu druhou žlutou kartu v utkání, tentokrát ji uviděl domácí Torbinski.

13

Domácí zahrávali během chvilky tři rohové kopy, ale ani z jednoho nic nevytěžili a na první branku si tedy ještě musíme počkat.

12

A následuje další roh pro ruský celek.

12

Po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro Rostov.

11

Z centru ale nic nebylo, protože hostující hráč míč odvrátil na roh.

11

Domácí hráč stále leží po faulu na trávníku, poté bude na řadě zajímavá standardní situace zhruba z pětadvaceti metrů.

10

První žlutou kartu v tomto utkání uviděl za faul hostující Belkalem.

8

Zatím je úvod zápasu plný nepřesností a na první střelecký pokus stále čekáme.

7

Ani z další akce Rostova nic nebylo, protože dobrým obranným zákrokem se prezentoval Yavru.

6

Vzápětí to domácí zkusili dlouhým nákopem, ale ten byl velmi nepřesný a míč sebral Kivrak.

4

K míči se postavil Torbinski, ale jeho technickému pokusu scházela přesnost a od své branky bude rozehrávat Kivrak.

3

Domácí se hned vydali dopředu a vybojovali hodně zajímavou standardní situaci poblíž velkého vápna hostů.

3

Z prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo, protože na přední tyči míč odkopl Djakov.

2

Rohový kop pro Trabzonspor.

1

Úvod zápasu patří hostujícímu celku, který kombinuje a stále se snaží prodrat před branku Rostova.

1

Hráči přicházejí na trávník. Utkání mezi Rostovem a Trabzonsporem začne za malý okamžik.

FK Rostov: Pletikosa (C) – Goreux, Djakov, Quissanga, Milič – Torbinski, Gatcan – Kalačev, Kanga, Poloz – Grigorjev
Náhradníci: Bordašev, Bukharov, Doumbia, Dzhanaev, Chapelia, Xulu, Yoo

Trabzonspor AŞ: Kivrak (C) – Yavru, Demir, Belkalem, Nizam – Dursun, Medjani – Gural, Aydogdu, Atik – Yilmaz
Náhradníci: Artarslan, Cardozo, Dogan, Erdogan, Osmanpasa, Ozturk, Yumlu

Rozhodčí: Zwayer – Achmüller, Steuer.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

První zápas

Úvodní duel patřil domácímu celku, který se do vedení dostal ve 37. minutě, kdy se trefil Medjani. Druhou branku přidal v 73. minutě Cardozo a Turci nakonec vyhrálo 2:0.
Trabzonspor AŞ

Turecký celek také začíná ve čtvrtém předkole. Turecká liga ale ještě nezačala, takže v nejvyšší soutěži ještě Tranzonspor neodehrál žádný zápas.
FK Rostov

Ruský celek vstoupil do bojů o Evropskou ligu až ve čtvrtém předkole. V nejvyšší domácí soutěži už ale Rostov odehrál pět zápasů, ale zatím se trápí. Vyhrál totiž pouze jednou, jednou také remizoval a už třikrát prohrál.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu odvety čtvrtého předkola a my budeme sledovat duel mezi Rostovem a Trabzonsporem. První zápas zvládl lépe turecký celek, který doma vyhrál 2:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.