Přípravné zápasy

DRACI PARS ŠUMPERK – AZ Havířov

3:2

konec (2:0, 0:1, 1:0)

28.08.2014, 18:00 • Zimní stadion, Šumperk • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Tipsport: 2.3 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:09

Draci právě vstřelili branku!
Žalčík se vydal do protiútoku, když hráči Draků šli střídat. Domácí útočník dokázal prokličkovat a následně vyslal pas na ALEŠE HOLÍKA, který dělovkou mezi betony překonal Danečka. Asistence: Lukáš Žalčík.

52:03

David Turoň dostává dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Šumperk.

48:50

Antonín Pechanec jel sám na gólmana Šumperka! Forvard Havířova se snažil roztáhnout betony domácímu brankářovi, ale ten si dal pozor a puk chytnul.

44:15

Havířov právě vstřelil branku!
ROBERT ŘÍČKA ujel po pravé straně kluziště a vyslal krásnou technickou střelu ke vzdálenější tyči. Koutský se marně natahoval. Asistence: Radim Haas.

42:44

Michal Velecký je potrestán za sekání. Dvě minuty přesilovky pro AZet.

39:34

Výtečný zákrok Lukáše Danečka. Ten nedovolil Patriku Moskalovi dostat puk za brankovou čáru, a jen tak mu z hole sebral lapačkou kotouč.

39:15

Vojtěch Tomi je potrestán za sekání. Dokáží Draci ještě vstřelit branku?

35:40

Antonín Pechanec je vyloučen po faulu na Petra Gewiseho dvěma minutami za vysokou hůl.

34:00

Kamil Vávra nedokázal zasunout kotouč za brankáře Danečka při úniku 2 na 1! Ptáte se, jak vznikl únik? Ten vznikl po parádním zákroku brankáře Koutského, který předvedl zákrok jako z filmu Mystery Aljaška.

31:20

Neposlušnost nyní vyměřili sudí Patriku Moskalovi. Ten si jde usednout za katr na dvě minuty za sekání.

29:07

Dvě minuty za napadení dostal David Bahounek. Následuje přesilovka pro Šumperk.

28:00

Jako rána z čistého nebe přišel protiútok havířovského AZetu! JAN DANEČEK se opřel do střely a pěknou rankou překonal brankáře domácích. Asistence: Martin Jakúbek, Lukáš Daneček.

23:37

Karel Plášek měl obrovskou smůlu. Puk napálil do tyčky a od ní se černá pryž odrazila přímo do zad Danečka! Následně se kotouč od gólmanových zad odrazil zpět do tyče. Tak to nyní bylo velké štěstí na straně Havířova.

18:06

Na ledě nám trochu zhoustla atmosféra. Martin Jakúbek sekl do Koutského. Za toho se šel okamžitě pomstít Petr Gewise. Toho ještě ze zadu k zemi složil Jiří Krisl. Sudí bude vylučovat nakonec takto: Martin Jakúbek dvě minuty – sekání a Petr Gewise – hrubost.

15:47

Koutský si připsal fantastický zákrok lapačkou, když vychytal Roberta Říčku.

15:10

Martin Novotný dostává dvě minuty za podražení. Hrát se tedy bude čtyři na tři.

13:55

Dvě minuty za podražení dostal Tomáš Sedlák. Ovšem rozhodčí dnešního zápasu ukázal i na havířovského Lukáše Bednára, který se provinil podle něj filmovaným pádem. Hrát se bude 4 na 4.

12:30

KAMIL VÁVRA dostal pas od Jana Bergera a z první, krásnou střelou, překonal Danečka. Asistence: Jan Berger, Martin Novotný.

11:23

David Klimša si nyní pomohl hákováním a sudí Přikryl jej posílá na trestnou lavici.

07:47

A pozor! Kamil Vávra vyhodil puk mimo hrací plochu a jsou z toho další dvě minuty za zdržování hry.

06:33

A bude tu přesilovka 5 na 3! Aleš Holík vyhodil puk na střídačku domácího celku a jsou z toho dvě minuty za zdržování hry.

06:07

Nu, ale nyní je tu vyloučení Šumperka a šance pro Havířov. Dvě minuty za podražení dostává Aleš Staněk.

05:28

Šumperk dokázal využít toho, že hosté střídali. Petr Beneš poslal pas na LUKÁŠE ŽALČÍKA, který přesnou střelou k pravé tyči překnonal Danečka. Asistence: Petr Beneš, Ondřej Starý.

04:15

Máme tu první vyloučení. Dvě minuty dostává Antonín Pechanec za podražení.

3:2

Branky a nahrávky: 6. Žalčík (Beneš, Starý), 13. Vávra (Berger, Novotný), 60. Holík (Žalčík) – 28. Daneček J. (Jakúbek, Daneček L.), 45. Říčka (R. Haas)

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Sedlák, Gewiese, Drtil, Holík (C), Slavík, Novotný, Beneš, Starý – Staněk, Vrdlovec, Moskal (A) – M. Haas, Plášek (A), Vachutka – Vávra, Velecký, Berger – Brunec, Žalčík, Cink – Veselý

AZ Havířov: L. Daneček (Matoušek) – Turoň, Bezuška, Krisl, Foltýn, Ostrčil, Bahounek, Repe, Lednďák – Klimša, Pechanec, Sztefek – Jakúbek, Šlahař, Matějek – J. Daneček, R. Haas, Říčka – Tomi, Rimmel, Bednár

Rozhodčí: Přikryl – Matěj, Zouhar