po prodl. (1:1)

17.08.2014, 18:30 • Red Bull Arena, Lipsko • Martin Dvořák

Tipsport: 2.0 3.3 3.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:01:53)
Je konec! Lipsko se raduje z postupu do dalšího kola, Paderborn v poháru končí, když na hřišti soupeře dnes nedokázal dotáhnout do vítězného konce dobře rozehrané utkání.

120+3

120+2

Domácí hráči bojují na trávníku s křečemi, dnešní zápas je stál hodně sil.

120

Poslední minuta druhého prodloužení, Lipsko je blízko postupu!

119

Ani z rohového kopu se hosté neprosazují, jedna z posledních šancí Paderbornu nebyla využita!

118

Odkop od branky Lipska, které se v závěru zápasu již nikam nežene.

116

Diváci v hledišti Red Bull Arény netrpělivě očekávají závěr, který se blíží a domácí jsou blízko postupu!

114

O míč se bojuje ve středu hřiště, pas na Sağlıka, který ale je v ofsajdu.

112

Střídání v týmu RasenBallsport Leipzig: ze hřiště odchází Kaiser, přichází Willers.

111

Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Harthelz, přichází Sağlık.

111

Nyní je řada na Paderbornu, který se sice v dnešním zápase ujal vedení, ale po brankách Junga a Fabricha musí dotahovat jednogólovou ztrátu.

Clemens FABRICH - 2 : 1

109

RB Lipsko právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné se stalo skutkem, CLEMES FABRICH dokázal dotlačit míč do branky, po předchozí dobré práci Kimmicha, kterému se to ještě nepovedlo a domácí se ujímají vedení.

108

Nejen sportovní ředitel Lipska nervózně sleduje podprůměrný fotbal, dnešní utkání spěje do rozhodujících pokutových kopů.

102

Žlutou kartu dostává Strohdiek (SC Paderborn 07).

101

Střídání v týmu RasenBallsport Leipzig: ze hřiště odchází Khedira, přichází Fandrich.

99

Žlutou kartu dostává Niklas Hoheneder (RasenBallsport Leipzig).

98

Další zákrok na "hranici" v pokutovém území Paderbornu, ale sudí Osmers penaltu pískat nebude.

98

Kimmich fauluje ve středu hřiště.

97

Udržet míč na delší dobu, na tři, čtyři přihrávky, to je nadlidský úkol pro hráče obou týmů.

95

Poulsen fauluje v pokutovém území Paderbornu.

93

Těžko říci, co by se muselo stát, aby některý z týmů dokázal vstřelit branku... při tom velkém množství nepřesností a faulů, kdy se bojuje o míč převážně ve středu hřiště, se to zdá být téměř nemožné.

91

Začal první poločas prodloužení.

90+3

Druhý poločas skončil.

90+2

Ještě rohový kop, tentokrát pro hosty, z pravé strany.

90+1

Sudí Osmers nastaví dvě minuty.

90

Poslední minuta řádné hrací doby, poté, co se domácí neprosazují z rohového kopu, ani z následného autového vhazování, to vypadá, že se zde bude prodlužovat.

88

Žlutou kartu dostává Patrick Ziegler (SC Paderborn 07).

85

Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Koc, přichází Ouali.

85

Míč míří na branku Lipska, Bellot pozorný a chytá.

84

Na druhé straně vybojovali hosté volný kop, z levé strany.

82

Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.

81

Střídání v týmu RasenBallsport Leipzig: ze hřiště odchází Frahn, přichází Morys.

80

Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Bakalorz, přichází Rupp.

77

Kimmich ztrácí míč a hosté mohou zaútočit. Jenže to by míč nesměl skončit mimo hřiště.

75

Další faul, tentokrát na polovině Paderbornu.

73

Na místě jsou již lékaři Paderbornu, kteří ošetřují pravé koleno Kutschkeho.

72

Nyní sudí Osmers přerušuje hru, ve středu hřiště zůstal ležet hostující Kutschke.

72

Hosté pouze odkopávají míč od svého pokutového území.

70

Závar v pokutovém území Paderbornu, ale domácím se nepodařilo prostřelit bránící "val" soupeře.

69

Rohový kop pro Lipsko, domácí rozehrají z levé strany.

67

Odkopem od branky Lipska končí útočná snaha hostů.

66

Publikum píská, ale s rozhodnutím Osmerse nic nenadělá, míč mají hosté, vhazuje Wemmer.

65

Zákrok ve vápně Paderbornu "zaváněl" pokutovým kopem pro Lipsko, ale sudí souboj Zieglera s Kimmichem neposoudil jako nedovolený.

62

Je za námi více, než hodina hry, po nadějném prvním poločase, v němž hra nabrala dobré obrátky, sledujeme ve druhé půli jednu velkou nudu, více se nehraje, než hraje, spousta faulů, nepřesností...

61

Míč v náruči domácího gólmana Bellota, který rozehrává.

60

Žlutou kartu dostává Daniel Frahn (RasenBallsport Leipzig).

59

Po faulu domácích mají k dispozici volný kop hosté.

58

Nepřesná střela Dominika Kaisera, z levé strany, z hranice pokutového území Paderbornu.

57

Frahn nedokázal zpracovat nakopávaný míč, tak končí většina akcí Lipska v tomto utkání.

56

Poulsen drží, resp. držel, míč na polovině soupeře a následovalo co, no přece další faul...

55

Další kombinace domácích, nakopávaný míč dopředu.

54

Sérii faulů končí až hvizd sudího, který již nenechal projít zákrok hostujícího Koce.

53

Paderborn zatím hodně defenzivní, využijí toho domácí k vstřelení vedoucího gólu?

52

Žádné nebezpečí pro branku Paderbornu, defenziva hostů odvrací.

51

Niklas Hoheneder rozehrává volný kop Lipska, z pravé strany, na polovině Paderbornu.

50

Ve druhém poločase zatím častěji drží míč domácí.

49

Střelu Kaisera zpoza vápna v pohodě nohou zastavil Kruse, který hned také rozehrál.

48

Vše končí faulem hostujícího Vrančiće.

47

"Hlavičkovaná" ve středu hřiště.

46

Oba týmy pokračují ve druhém poločase ve stejném složení.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:32 hodin.
V závěru prvního poločasu se domácím podařilo srovnat na 1:1, byť byli většinu času první půle lepší hosté. Co nám nabídne druhý poločas?

45+1

45+1

Rozhodčí nastaví jednu minutu.

45

Poslední minuta prvního poločasu, hosté vhazují z pravé strany, na vlastní polovině.

Anthony JUNG - 1 : 1

43

Domácí se prosazují z volného kopu, ANTHONY JUNG rozehrál, míč ve zdi ještě někdo přizvedl a změnil jeho dráhu, na což již brankář Paderbornu nedokázal zareagovat a je vyrovnáno!

43

Ovšem nyní fauluje hostující Ziegler, volný kop pro Lipsko.

42

Domácí zahrávají raději "malou domů", hosté nepříjemně napadají.

41

Odpískaným faulem Kutschkeho končí útočná akce Paderbornu.

40

Poslední pětiminutovka prvního poločasu, míč rozhodčího získávají domácí, kteří po brance Koce prohrávají o gól.

39

Zápas provází velké množství faulů, které kouskují hru a negativně působí na její (ne)kvalitu.

38

Hraje se převážně ve středu hřiště.

36

Hosté kombinují na polovině Lipska, ale pouze na krátko.

35

Hünemeier zastavil ve vápně pronikajícího Frahna, ale není to faul, byť se lavička Lipska zlobí na sudího Osmerse.

33

Ziegler centruje z levé strany, ale míč nakonec končí mimo hřiště, autové vhazování pro domácí.

32

Nikoliv, tentokrát si domácí vše dobře pohlídali. Navíc hosté hrají rukou a je to míč pro Lipsko.

31

Ale hosté v pohodě odvrací, odkop od branky, předvede Kruse a spol. to., co při prvním gólu?

30

Je za námi hodina hry, domácí rozehrají rohový kop z levé strany.

29

Žlutou kartu dostává Marvin Bakalorz (SC Paderborn 07).

Sulyeman KOC - 0 : 1

27

Paderborn právě vstřelil branku!
Povedený gól, poté, co Kruse vykopával od vlastní branky, vyhrál hlavičkový souboj Strohdiek, který poslal míč na SULEYMANA KOCE, ten se na polovině soupeře nerozpakoval a hned napálil míč na branku. Překvapený a z branky vyběhnuvší Bellot byl bez šance.

27

Odkop od branky Paderbornu.

26

Hosté drží míč ve středu hřiště.

25

Ale hosté zůstali u míče a Stoppelkamp napálil míč uvnitř vápna, skvělý Bellot chytá.

24

Kutschke se dostal do šance, ale jeho střelu zblokoval bránící hráč Lipska.

23

Poulsen neprošel z pravé strany do vápna Paderbornu, navíc ztratil míč, odkop od branky.

21

Hra se trochu "rozproudila", konečně sledujeme slušný fotbal, dočkáme se také brzy gólů?

19

Nepřesný pas domácích, míč končí u Kruseho, který musí před nabíhajícím Kaiserem rychle vykopávat.

18

Z volného kopu se domácí z pravé strany neprosazují.

17

Žlutou kartu dostává Florian Hartherz (SC Paderborn 07) po souboji s Demmem.

15

Míč nakonec končí u gólmana Kruseho, který rozehrává.

14

Také domácí dostávají příležitost vhazovat na polovině soupeře, ale míč rychle ztrácejí.

12

Autové vhazování pro hosty, z pravé strany, na polovině soupeře.

11

Telgl v podstatě pouze odevzdal míč na polovině Paderbornu a domácí se tak musí rychle vracet zpět.

10

Koc rozehrál z pravé strany, nasměroval míč přímo do branky, ale Bellot v pohodě chytá.

9

Faul domácích, volný kop pro Paderborn, ze střední vzdálenosti od branky Lipska.

7

První útočná akce Paderbornu končí odmávaným a odpískaným ofsajdem.

6

Domácí zatím jasně aktivnější, hosté se v podstatě ještě nedostali k pokutovému území soupeře.

4

Útočným faulem končí snaha domácích na polovině Paderbornu, provinil se Jung.

3

Kruse má míč ve své náruči a čeká, až se spoluhráči dostanou do středu hřiště.

2

První útočná akce domácích, z pravé strany nepřesně centruje Sebastian.

1

Oba týmy na hrací ploše.

RasenBallsport Leipzig: Bellot – Telgl, Hoheneder, Sebastina, Jung – Kimmich, Khedira, Demme – Poulsen, Kaiser, Frahn
Náhradníci: Willers, Morys, Thomalla, Hierländer, Dähne, Heidinger, Fandrich

SC Paderborn 07: Kruse – Wiemmer, Strohdiek, Hünemeier, Hartherz – Koc, Vrančić, Ziegler, Bakalorz, Strohdiek – Kutschke
Náhradníci: Rupp, Sağlık, Vučinović, Brückner, Heinloth, Ouali, Lück

Rozhodčí: Osmers – Schröder, Skorczyk.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání 1. kola německého poháru mezi domácím RasenBallsport Leipzig a hostujícím SC Paderborn 07.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.