po prodl. (1:1)

17.08.2014, 14:30 • Donaustadion, Ulm, Německo • Martin Dvořák

Tipsport: 9.5 5.85 1.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:57:23)
Je konec, diváci potleskem děkují svému týmu za nadšený výkon proti bundesligovému Werderu, který se dnes doslova protrápil k povinné výhře 3:2 po prodloužení.

120+1

120+1

Minutu nad rámec druhého prodloužení nastavil sudí Gerach.

120

Poslední minuta druhého prodloužení, hosté mají míč a nespěchají s rozehrávkou.

118

Hajrović rozehrál volný kop z pravé strany, ale nedokázal míč lépe nasměrovat, než daleko mimo branku soupeře.

117

Selke dokázal zpracovat těžký pas na pravém křídle, nakonec domácí faulují.

116

Hodně nepovedený volný kp domácích, naštěstí pro Illertissen, Werder toho nedokázal využít k brejku.

115

Žlutou kartu dostává Spann (FV Illertissen).

115

Vášně v pokutovém území Werderu, kde do sebe hráči strkají, sudí Gerach musí zasáhnout.

112

Střídání v týmu FV Illertissen: ze hřiště odchází Heikenwälder, přichází Böck.

110

S přibývajícími minutami získávají hosté převahu, střela Garcíi z levé strany míří pouze nad branku soupeře.

108

Nakonec Hajrović poslal centr z pravé strany, ale nepřesný, odkop od branky FV.

108

Rohový kop pro Werder, hosté rozehrají z pravé strany.

106

Začalo druhé prodloužení.

105+1

První poločas prodloužení skončil.

105

Junuzović posílá povedený pas do vápna Illertissenu, defenziva domácího týmu dokázala odvrátit nebezpečí.