0:1

konec (0:0)

07.08.2014, 20:45 • Pavel Škopek

Tipsport: 4.95 3.6 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je za námi a Omonia Nikósie v něm poráží domácí FK Metalurg Skopje 1:0. Do druhé půle vstoupily týmy s několika změnami v sestavách a to podpořilo ofenzivní sílu Omonie. Její tlak vyvrcholil v 54. minutě, kdy vstřelil jediný gól zápasu střídající Nuno Assis. Od té doby začala Omonia více bránit a makedonci se snažili se stavem aspoň symbolicky něco udělat. To se jim nedařilo a k závěru se začínali projevovat emoce, trestané žlutými kartami. Posledních deset minut navíc získali převahu opět hosté a s klidem zápas dotáhli do vítězného konce. Celkově vyhrála Omonia 4:0 a v Evropské lize kráčí dále, zatímco Metalurg se s evropským pohárem loučí. Ode mě je to dnes vše, přeji příjemný večer a někdy zase na shledanou. (22:39:34)

90+2

90

Metalurg je tedď zavřený na své polovině a Omonia jen a jen tlačí, Roushias měl sraženou střelu.

88

Grigalašvili dostal přesně do běhu od Potého, s míčem naznačil kličku a rychle vystřelil, netrefil ale bránu.

86

Ristovskiho faul na Rubia byl posouzen jako nedovolený a makedonský hráč navíc dostal žlutou kartu.

85

I domácí rozehráli další svůj rohový kop, který byl dobrý akoraát tak k zapsání do statistik, zakončení vidno nebylo.

84

Ten rozehráli na krátko a po několika přihrávkách se ke střele dostal Cristovao, který byl hodně nepřesný.

83

Hosté zápas dohrávají s naprostým přehledem, teď si vybojovali roh.

80

Dlouho trvala tato ofensiva před Efremovem, kypřané dlouho otáleli se střelou, až si na levé straně seběhl Roushias a zkusil to zprvní, minul.

79

Krstev rozehrával přímý kop, zkusil přímou střelu, kterou na poslední chvíli vyrážel gólman Moreira.

78

I na druhé straně se zažlutilo. Karton dané barvy viděl Stepanov.

77

Hráčům Metalurgu pomalu začínají pracovat nervy, žlutou kartu právě obdržel Gjorgievski.

76

Roushias si neuhlídal své postavení a byl přistižen v ofsajdu.

74

Došlo k poslední výměně i u Nikósie, na střídačku odchází Fofana a do hry se zapojí Rubio.

73

Stojanovski byl v souboji s Fofanou faulovaný, hosté se budou bránit.

72

Roushias se dostal do šestnáctky, kde šel k zemi, rozhodčí však nechal ve hře pokračovat.

69

Ten rozehráli hosté na krátko a pouze drží čas.

68

Grigalašvili vybojoval roh.

66

Máme tu poslední změnu na střídačce domácího týmu, ze hřiště odchází Angelov, kterého nahrazuje Chavoli.