3:0

konec (2:0)

07.08.2014, 19:30 • Stadion Poljud, Split • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.48 3.9 6.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Hajduk Split zvítězil jednoznačně 3:0 a ačkoliv prohrál první zápas na kazašské půdě 2:4, zaslouženě postupuje do závěrečného předkola Evropské ligy. Postupovou branku vstřelil v 36. minutě Maglica, o první gól se postaral Sušić a v samém závěru zvýšil na 3:0 Gotal. Utkání na vyprodaném stadionu Poljud sledovalo 30000 platících diváků. Loučíme se s vámi, na počtenou u dalších onlajnů! (21:26:50)

90+5

90+5

Hajduk právě vstřelil branku!
SANDRO GOTAL získal míč na polovině hřiště, dosprintoval až do velkého vápna, odkud vyslal nechytatelnou ránu k levé tyči. Je rozhodnuto, Hajduk postupuje do play-off Evropské ligy!

90+4

Karaganda se vrhla bezhlavě dopředu a vše vsadila na jednu kartu.

90+3

Sušić s Maglicou znovu vybojovali míč pro domácí.

90+2

Hajduk drží míč hluboko na polovině soupeře, Kazaši už toho mají plné zuby.

90+1

Roh Karagandy k žádnému vzruchu před Kalinićem nevedl.

90

Rozhodčí nastavuje pět minut.

90

A nyní velká šance na druhé straně! Maglica byl ale příliš blízko na to, aby Mokina dokázal přelobovat.

89

Autové vhazování pro Hajduk. Teď už to bude mít Šachťor hodně těžké.

88

Pokrivač měl na kopačce postup Karagandy, ale Kalinić míč fenomenálním zákrokem vyrazil!

87

Sandro Gotal je napomenut žlutou kartou za zdržování hry.

86

Na hrací ploše se svíjí Sušić a sbírá cenné vteřinky.

85

Murtazajev fauloval Caktaše, Hajduk bude rozehrávat.

84

Do konce i s nastavením zbývá nějakých osm minut a hráči Šachťoru mají velké problémy s kombinací, o zakončení nemluvě.

82

Nikolu Vlašiće střídá Jean Edvard Kouassi. To bylo poslední střídání domácího mužstva.

81

Zahrál si i brankář Kalinić, který rázným odkopem vrátil míč na polovinu Karagandy.