31.07.2014, 20:00 • Tórsvøllur • Martin Švejkar

Tipsport: 15.5 6.4 1.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

81

Rijeka právě vstřelila branku!
Penalty se ujal ANDREJ KRAMARIĆ, který překonává brankáře Turiho a zvyšuje vedení hostů již na 5:1.

76

Jahovik našel přesnou přihrávkou ZORANA KVRŽIĆE, který následně překonal Turiho a přidává tak svůj druhý zásah v dnešním zápase.

52

ADIS JAHOVIK přebírá míč po přihrávce Tomečaka a následně povedenou střelou překonává Turiho! Hosté jdou v 52. minutě do dvougólového vedení.

45+1

Tak tohle je škoda pro domácí! Faerský celek se proti favoritovi herně drží, ale v nastavené minutě prvního poločasu inkasuje na 1:2, když se prosadil ZORAN KVRŽIĆ.

35

Vikingur právě vstřelil branku!
Súni Olsen poslal míč z rohového kopu přímo na hlavu HALLARA HANSSONA, který překonává brankáře Vargiće a srovnává stav utkání na 1:1!

14

Hostující Brezovic zahrával rohový kop, kterým přesně našel MARKA LEŠKOVIĆE, jehož zakončení končí za zády brankáře Turiho! Chorvatský favorit se dostává po 14 minutách do vedení.

1:5

konec (1:2)

Branky: 35. Hansson – 14. Lešković, 45+1. Kvržić, 52. Jahovik, 76. Kvržić, 81. Kramarić (pen.)

Karty:   81. Vatnhamar (VIK), 90. Gregersen (VIK)

Víkingur Gøta: Turi – B. Hansen, Gregersen, E. Jacobsen, H. Jacobsen – S. Vatnhamar, S. Olsen, Hansson (64. H. Hansen), Djurhuus (45.+2 Djordjević), Justinussen – A. Olsen (77. Sorensen)
Náhradníci: Rasmussen, Strømsten, Jarnskor, Sorensen, G. Vatnhamar, H. Hansen, Djordjević

HNK Rijeka: Vargić – Tomečak, Mitrović, Lešković, Leovac – Kvržić, Brezovec, Jahovik, Jajalo (68. Zlomislić), Jugović (64. Ajayi) – Kramarić (82. Čanadjija)
Náhradníci: Prskalo, Budicin, Bertoša, Čanadjija, Zlomislić, Sharbini, Ajayi

Rozhodčí: Dimitar Meckarovski (MKD) – Marjan Kirovski (MKD), Dejan Kostadinov (MKD)

Odveta: Rijeka - Víkingur 4:0

Karaganda – Hajduk Split 14:30 4:2

Astana – AIK Stockholm 16:00 1:1

Neftçi Baku – Čichura 17:00 0:0

Astra Giurgiu – Liberec 18:00 3:0

Dynamo – Kirjat Šmona 18:00 1:1

Elfsborg – Hafnarfjördur 18:00 4:1

Omonia Nikósie – Met. Skopje 18:00 3:0