2:0 7:6 (6), 6:2

26.07.2014, 01:12 • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.38 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:2

Dámy a páni, Jack Sock získava i záverečnú loptičku zápasu a to znamená, že vo štvrťfinále turnaja ATP v Atlante poráža nášho Lukáša Lacka 7:6 a 6:2.

5:2

Nuž, Jack Sock vedie v druhom sete už 5:2, pretože na jeho servis Lukáš Lacko opäť nestačil a pre slovenského tenistu je stav maximálne krízový. Lacko ide podávať na udržanie sa v druhom sete.

4:2

Podanie Lackovi teraz absolútne nejde. Jack Sock získava pri podaní nášho tenistu čistú hru a vedie tak v druhom sete už 4:2.

3:2

Je to dobré. Jack Sock urobil ľahkú chybu, Lacko to využil a tak znižuje v druhom sete na 2:3.

3:1

Je to tak. Lukáš Lacko bohužiaľ stráca vlastné podanie a Jack Sock vedie v treťom sete 3:1 a bude podávať.

2:1

Socka ani tentoraz podanie nesklamalo a vedie tak v druhom sete 2:1.

1:1

V geme víťazí Lacko.

1:0

Prvú hru druhého setu si zaslúžene pripisuje Jack Sock.

7:6

A je to tu. Jack Sock premieňa tretí setpoint a prvý set vyhráva pomerom 7:6.

6:6

A je vyrovnané, 6:6!

5:6

No konečne. Lukášovi po dlhšom čase poriadne sadlo podanie a ujíma sa v prvom sete vedenia 6:5.

5:5

A je vyrovnané 5:5. Lukáš Lacko doslova prehajdákal vedenie 4:1.

4:5

Nuž a stalo sa presne to, čo sme nechceli. Jack Sock znižuje na 4:5 v prvom sete a bude podávať na vyrovnanie.

3:5

V geme víťazí Sock.

2:5

Dámy a páni, Lukáš Lacko získava čistú siedmu hru prvého setu a Jack Sock bude následne podávať na udržanie sa v prvom sete.

2:4

Výborné podanie Kanaďana, ktorý tak znižuje v prvom sete na 2:4.

1:4

Síce s problémami, ale predsa získava Lukáš Lacko svoj štvrtý bod v prvom sete, Jack Sock má počas krátkej prestávky nad čím premýšľať.

1:3

Je to tak, Kanaďan Jack Sock podával v tejto hre vynikajúco a zaslúžene tak nedovolil Lukášovi Lackovi získať ani jedinú loptičku.

0:3

Dámy a páni, je to tu. Lukáš Lacko zahral výborný krížny forhand, Sock nestíha reagovať a tak náš tenista vedie v prvom sete už 3:0. To je skutočne výborný úvod stretnutia.