konec (2:1)

22.07.2014, 17:00 • SC Xaverov Horní Počernice • Michal Kunc

40

Chomutov právě vstřelil branku!

Po nevyužité standardce přichází protiútok Chomutova, který končí gólem. Berkovec si na balon sáhl, ale neměl šanci ho vytěsnit mimo bránu – 2:1!

32

Slavia právě vstřelila branku!

Novák si dvakrát zopakoval rohový kop a z toho druhého se Slavia prosazuje, odražený balon chytře sklepl MARTIN DOSTÁL přímo k tyči a nedal žádnou šanci gólmanovi – 2:0!

5

Ale nyní udělal Chomutov obrovskou hrubku. Balon prošel na úplně volného OSKARA FOTRA a ten si v souboji s brankářem počínal skvěle – 1:0!

2:1

konec (2:1)

Branky: 5. Fotr, 32. Dostál – 40. ???

Karty:   39. ??? (CHM), 79. ??? (CHM)

SK Slavia Praha B: ... sestava 1. poločas: Berkovec – Dostál, Kodr, Fialka, Bejbl – Salašovič, Novák – Prošek, Peterka, Zámečník – Fotr. ... sestava 2. poločas: Berkovec – Kadavý, Pelikán, Fialka, Bejbl (81. Zámečník) – Prosek, Vitarigov, Möglich, Mysliveček, Sodoma – Steve