konec (4:0)

22.07.2014, 17:00 • Vodní stavby, Hostivař • Jiří Čihák (@jicihak)

Tipsport: 1.33 5.2 6.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hezký zbytek dnešního dne Vám přeje Jiří Čihák, na shledanou. (18:41:57)
Zápas mezi Viktorií Žižkov a Slavojem Vyšehrad měl jednoznačný průběh. Druholigový celek nadělil svému soupeři ze třetí ligy pět branek a bez problémů si připsal další vítězství v letní přípravě na novou sezonu.

88

Krásná akce Žižkova. Centr z pravé strany mířil přesně na hlavu nabíhajícího útočníka, jenž minul branku Vyšehradu jen o vlásek!

70

Dvacet minut do konce zápasu a skóre je stále 5:0. Žižkov už ve druhém dějství tolik nedominuje, i přesto však hráče Vyšehradu přehrává.

49

Žižkov právě vstřelil branku!
Žižkov pokračuje ve svém střeleckém představení! Další centr z pravé strany uklidil do odkryté branky střídající útočník Viktorie.

46

První poločas přípravného zápasu mezi Viktorií Žižkov a Slavojem Vyšehrad je u konce. Druholigový celek jednoznačně dominoval a po zásluze vede již o čtyři branky. Vyšehrad je zatím ve všem pozadu, jediná pořádná šance modrých skončila úspěšným zákrokem brankáře.

45

41

Přesná střela k levé tyči znamená již čtyřgólový náskok Žižkova!

40

Byla nařízena penalta pro Viktorii Žižkov!

30

Další branka v síti Vyšehradu. Krásný gól červenobílých padl hlavou po přesném centru z levé strany.

15

Žižkov nadále dominuje a po vydařené kombinaci, kdy se červenobílým podařilo zcela rozebrat obranu Vyšehradu, přidali i druhou branku.

6

Fotbalisté Viktorie Žižkov jsou od úvodního hvizdu aktivnějším týmem a nyní se po vydařené akci dostávají do vedení. Útočník Viktorie se uvolnil na hranici pokutového území a přesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci.

1

Sestavy k dnešnímu utkání nejsou k dispozici. Ze zápasu Vám přineseme klíčové momenty a gólové situace.