Liga mistrů (předkola)

Celtic Glasgow – KR Reykjavík

4:0

konec (3:0)

22.07.2014, 20:45 • BT Murrayfield Stadium, Edinburgh (kapacita 67 144) • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

Tipsport: 1.11 8.4 20.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

71

Celtic právě vstřelil branku!
A blesková rozehrávka Frasera Forstera se vyplácí! TEEMU PUKKI je na konci bleskové souhry, položil si obránce a pak nekompromisně pod břevno poslal bombu svou pravou nohou!

27

Domácí si dělají s KR co chtějí a TEEMU PUKKI zvyšuje již na 3:0! Krásnou přihrávku do vápna mu zleva poslal hrdina prvního utkání Callum McGregor a Pukki ve skluzu poslal míč nechytatelně do sítě! V Edinburghu je troufám si tvrdit rozhodnuto!

20

A domácí vedou 2:0 a z VIRGILA VAN DIJKA se stává klíčový střelec týmu! Lustig poslal balon na van Dijkovu hlavu, Magnússon tentokrát chyboval, centr podběhl, a pro nizozemského zadáka nebyl problém podruhé skórovat!

13

A domácí vedou 1:0! Tak jestli v Reykjavíku čekali na gól do 84. minuty, teď se dočkali ve 13. minutě! Commons poslal roh na zadní tyč, tam hlavou vrátil balón před branku Mulgrew a VIRGIL VAN DIJK otevřel skóre utkání!

4:0

konec (3:0)

Branky: 13. van Dijk (Mulgrew), 20. van Dijk (Lustig), 27. Pukki (McGregor), 71. Pukki

Celtic Glasgow: Forster – Lustig, Ambrose, van Dijk, Izaguirre (60. Matthews) – Johansen, Mulgrew (C) – Griffiths (60. Kayal), Commons, McGregor – Pukki (72. Henderson)
Náhradníci: Zaluska (br), Matthews, Bitton, Boerrigter, Watt, Kayal, Henderson

KR Reykjavík: Magnússon – G. T. Gunnarsson, G. Sigurdsson, Jósepsson, H. Hauksson – B. Sigurdsson (C), Saevarsson (56. Zato-Arouna) – Atlason (46. Ormarsson), Balbi (72. Jónnsson), Finnbogasson – Martin
Náhradníci: Jensson (br), G. R. Gunnarsson, Jónsson, Ormarsson, Sigurjónsson, Zato-Arouna, Ragnarsson

Rozhodčí: Andris Treimanis – Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasjonnikovs

První zápas: Reykjavík - Celtic 0:1