Přípravný zápas

FK Třinec – FC Spartak Trnava

3:1

konec (1:0)

09.07.2014, 17:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2200 míst) • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

74

Pokud nechce trenér Bartoš vystřídat i brankáře, pak střídala Trnava naposledy. Stažen byl středopolař Ujlaky, kterého nahradil Jakabovič.

70

Realizační tým Trnavy přichystal další dvě změny. Hřiště opouští duo Kasaj, Obradovič, do hry vklouzli na posledních dvacet minut Baša a Saša.

63

Spartak poprvé v zápase střídá, a to dvojnásobně. Odchází Osmagič a Rehák, přišli Hlavna s Košťálem.

46

Druhý poločas začal o něco rychleji, přestávka trvala necelých deset minut. Třinečtí udělali o pauze hned deset změn, na hřišti zůstal z prvního poločasu pouze Michal Janec. Došlo i k výměně brankářů.

3:1

konec (1:0)

Branky: 8. Smetana, 47. Dedič, 59. Ceplák (pen.) – 81. Remeň

FK Třinec: 1. poločas: Bruk – Zawada, Kubáň, Čelůstka, Janec – Kundrátek, Málek, Motyčka (C), Trajkovski – Gulajev, Smetana. 2. poločas: Paleček – Sporysz, Hupka, Matoušek, Janec – Malíř, Voves, Ceplák, Švábík – Dedič, Joukl. Trenér: Marek Kalivoda.
Náhradníci: Paleček – Voves, Sporysz, Joukl, Matoušek, Malíř, Švábík, Hupka, Ceplák, Dedič.

FC Spartak Trnava: Hrivňák – Ondra, Grman, Galba (C), Rehák (63. Košťál) – Kasaj (70. Baša), Remeň, Osmagič (63. Hlavna), Hrebík – Ujlaky (74. Jakabovič) – Obradovič (70. Saša). Trenér: Pavol Bartoš.
Náhradníci: Švábek – Hlavna, Košťál, Jakabovič, Baša, Saša.

Rozhodčí: Tacina – Duda, Galásek