1:2

konec (1:1)

09.07.2014, 18:00 • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 1.5 4.2 4.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní zápas už je minulostí. FK Mladá Boleslav nestačila v přípravném utkání na rumunský celek CS Concordia Chiajna, kterému podlehla 1:2. První poločas byl velmi vyrovnaný a trefily se v něm oba týmy. Úvodní gól padl ve 40. minutě a do vedení šel tým Concordia, avšak ve 45. minutě Boleslav vyrovnala a stav skóre byl 1:1. Ve druhé polovině utkání byla Concordia maličko aktivnější a přesnější, no a to se jí vyplatilo. V 77. minutě se dostala opět do vedení a toto vedoucí skóre už si pohlídala. Mladá Boleslav se snažila a nebyla nijak horším týmem, avšak štěstí při ní nestálo. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dnešního dne.

89

Do protiútoku pospíchala Concordia, ale sudí hru přerušil. Byl odpískán ofsajd.

88

Nicméně branka na 2:2 z něj nepadla. Mladoboleslavští se prezentovali zajímavým pokusem, ale brankář byl pozorný.

88

Mladá Boleslav má k dispozici volný přímý kop.

86

Tým Concordia podnikl zajímavou útočnou akci, ale sudí ji musel přerušit. Jeden z fotbalistů se zapomněl v ofsajdu.

83

Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře.

80

Hra je přerušena, jeden z hráčů potřebuje ošetřit.

80

Odchází také Ďuriš, kterého nahrazuje Šultes.

80

Ze hřiště odešli Skalák, Šisler, Vukadinovič a nahradili je Bartl, Milla a Bořil.

79

Mladoboleslavští fotbalisté se přesunuli na útočnou polovinu, kde na svého soupeře vyvinuli tlak a získali výhodu rohového kopu. Nicméně pak přišla pouze nepřesná střela, která se do branky nevešla.

78

Do konce utkání už moc času nezbývá, a tak Boleslav na vyrovnání moc času nemá, avšak nic není nemožné.

77

Tým Concordia Chiajna právě vstřelil branku!
Tentokrát už se Mladá Boleslav neubránila a inkasovala dnes druhou branku.

76

Mladá Boleslav teď čelila nepříjemné střele, ale brankář svůj tým podržel.

73

Pomalu přichází přechod na soupeřovu polovinu, ale Mladá Boleslav rozehrávku napadá a teď odkopla míč do zámezí. Následuje autové vhazování.

73

Concordia je u míče, ale momentálně se s ním pohybuje ve středu hřiště.

69

Mladoboleslavští fotbalisté se dostali na soupeřovu polovinu, ale tam se provinili faulem a sudí musel hru přerušit. Rozehrávat bude Concordia.

67

Rozhodčí v dnešním přátelském utkání kartami nešetří. Teď udělil už celkem pátou žlutou kartu, třetí v týmu CS Concordia Chiajna.