0:0

konec (0:0)

08.07.2014, 17:00 • Roman Zajíček (@RomanZajicek)

Tipsport: 2.85 3.23 2.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou přípravný zápas Baníku Ostrava s ruským Permem. Oba celky se rozešly smírně a diváci se v Rakousku gólu nedočkali. (18:48:47)

89

V Rakousku běží poslední minuta utkání a hraje se ve středu hřiště. Baníkovci jsou u míče.

80

Na rohy vede Baník 4:3, nic to není platné. Zdá se, že se dnes gólů nedočkáme. Oba celky na to mají ještě deset minut.

70

Jsme zhruba v sedmdesáté minutě a stále čekáme na úvodní branku, prim hrají obě obrany.

61

Vzápětí zde byl další rohový kop, výsledek se však nemění.

60

Po hodině hry zahrával ruský tým svůj druhý roh, ale střídající Šrom si pro míč bezpečně došel.

57

Ve druhém poločase trenér Baníku hromadně střídal, na hřišti jsou: Vojtěch Šrom, Joel Lindpere, Carlos de Azevedo, Oldřich Byrtus a Patrizio Stronati, do kabin odešli Jiří Pavlenka, Václav Svěrkoš, Derrick Mensah, Daniel Holzer a Jan Baránek.

54

Ještě je třeba dodat, že největší šanci zápasu měl v prvním poločase Ondřej Sukup, jenž běžel sám na bránu, ale míč poslal těsně nad.

52

Ve druhém poločase zatím žádná větší změna nepřišla, hraje se na útočné polovině Baníku, ale kýžený efekt to zatím českému týmu nepřineslo.

46

Máme za sebou první poločas, který končí nerozhodně 0:0. Po krátké pauze budou oba týmy pokračovat.

45

44

Blíží se závěr prvního poločasu, vypadá to, že se branky v této části nedočkáme.

35

Deset minut před koncem poločasu vybojoval Baník další standardku, v pořadí již třetí, ale žádná šance se nekoná.

30

V Rakousku se hraje za velkého vedra, ale na kvalitně připraveném terénu. Zápasu chybí stále jediné, a to branky. Výsledek se ani po třiceti minutách nemění.

25

Druhý roh pro Baník, opět se před brankou Permu nic nestalo. Obrana si pohlídala nebezpečné prostory.

22

Stále se hraje vyrovnané utkání, na nějakou šanci nebo změnu ve skóre čekáme.

17

První roh zahrávali také ostravští fotbalisté, ale před brankářem Permu byl poměrně klid. Ruský tým se ubránil.