Přípravný zápas

AS Trenčín – Slavia Prah

1:0

konec (1:0)

08.07.2014, 17:00 • Dubnica nad Váhom • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 2.1 3.45 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu. (18:49:20)

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase je stav 1:0 pre domácich, keď v 41.minúte využil nariadený pokutový kop Kubík.

45

Prvý polčas sa skončil.

41

Trenčín dal gól!

Nariadenú penaltu Trenčín využíva a tak sa dostáva do vedenia 1:0! Úspešným exekútorom je KUBÍK.

41

Bola nariadená penalta pre AS Trenčín.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Vítame všetkých divákov, ktorý sa rozhodli kliknúť na prenos z prípravného zápasu medzi slovenským tímom AS Trenčín a českým tímom SK Slavia Praha. Zo zápasu Vám prinesieme zmeny stavu, začiatok je naplánovaný na 17:00.

Hlavnou futbalovou témou je teraz vo svete MS vo futbale, ale prípravy klubov na novú sezónu sú už v plnom prúde. V tomto prenose sa zameriame na zahraničnú konfrontáciu.
Premiérový ročník Fortuna ligy, ktorý prebral názov po Corgoň lige sa už začína tento týždeň. Kluby si však ešte naplánovali posledné prípravné stretnutia, aby doladili čo sa ešte dá.

Trenčín skončil v uplynulom ročníku na peknom druhom mieste a dostal sa tak do druhého predkola EL, kde ho čaká srbský celok Vojvodina, prvý západ odohrajú doma 17.7 o 17:30. Slavia Praha začína v premiérovej Synot lige, ktorá prebrala názov po Gambrinus lige až o dva týždne, takže ešte budú aj po tomto zápase v príprave pokračovať.

Keďže sa jedná o prípravný zápas a medzinárodnú konfrontáciu, tak sa favorit zápasu určuje ťažko.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.