Sřídání domácích. Semainiho nahradil Kurtisi.

Z penalty snížil ALEXANDRU GROSSU – 2:1.

49

To jsou věci! Hned po inkasované brance Kišiněv získal výhodu pokutového kopu!

47

Škendija právě vstřelila branku!
Jak skvěle zakončili domácí první poločas, tak stejně výborně vstoupili do toho druhého. Přesnou střelou se prosadil IVAN MITROV – 2:0.

45+5

BOJAN VRUČINA otevírá skóre v nastaveném čase prvního poločasu. Škendija se v závěru dostala do tlaku, kopala dva rohy za sebou a standardku, až se nakonec zblízka prosadil devětadvacetiletý útočník domácích – 1:0.

34

Berisha patrně přišel v nějakém souboji ke zranění a brzy jde střídat, V prvním poločase ho nahrazuje Kavdanski.