2:1

po prodl. (0:0)

30.06.2014, 22:00 • Estádio José Pinheiro Borba, Porto Alegre • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.3 5.5 10.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše. Přeji dobrou noc a těším se u dalších přenosů z Mistrovství světa v Brazílii. (00:57:28)

Žluté karty: 1:1
A je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec dospělo až do prodloužení. V něm bylo úspěšnější Německo, které nakonec vyhrálo 2:1. O první branku se postaral v 92. minutě Schürrle. Ve 120. minutě se prosadil i Özil a bylo to 2:0. Poslední slovo ale měl Djabou, který se prosadil v samém závěru, ale víc už Alžírsko nestihlo a do čtvrtfinále postoupilo Německo, které si o semifinále zahraje s Francií.

121

Alžírsko právě vstřelilo branku!
Ale pozor, protože Alžírsko ještě dramatizuje konec zápasu. Sofiane Feghouli odcentroval z pravé strany, na míč si skvěle naběhl ABDELMOUMENE DJABOU, který z malého vápna prostřelil Neuera.

120

Německo právě vstřelilo branku!
A je hotovo! Schürrle první velkou šanci ještě neproměnil, ale k odraženému míči se dostal MESUT ÖZIL, který na brankové čáře propálil dva obránce Alžírska zpečetil vítězství Německa.

118

Slimani se hnal dopředu, ale už neměl sílu a němečtí obránci ho dokázali zastavit.

117

Thomas Müller vybídl Kramera, který byl sám ve vápně, ale z pravé strany alžírského brankáře neprostřelil!

116

Alžírsko se snaží, tlačí se dopředu, ale Němci se v pohodě brání a kráčí za postupem.

115

Thomas Müller se dostával do šance, ale na poslední chvíli ho skvělým zákrokem zastavil Belkalem.

114

Němci se usadili na polovině Alžírska a nikam nepospíchají, ciž je ale zcela pochopitelné.

113

Djabou nyní odcentroval z levé strany, ale žádného svého spoluhráče ve vápně Německa nenašel.

111

Kramer kličkoval na pravé straně, ale nakonec se dostal i s míčem do zámezí.

110

Djabou se hezky uvolnil a už se dostávala do vápna Německa, ale nakonec ho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

109

Německo musí střídat. Ze hřiště odešel zraněný Schweinsteiger a zahraje si mladíček Kramer.

109

Na trávníku zůstal ležet Schweinsteiger a musí být ošetřen.

108

Lahm zastavil slibně se rozvíjející akci Alžírska a vyfasoval žlutou kartu.

107

Začátek druhého poločasu je zatím plný nepřesností a míč létá ze strany na stranu.