konec (1:0)

01.07.2014, 18:00 • Horn • Daniel Ryl (@D_Ryl)

Tipsport: 3.36 3.73 1.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

85

Rakouský tým málem udeřil. Do velké šance se dostal domácí Dilic, ale brankář Blaha si s touto šancí Hornu poradil!

83

Olomoucký Hála (OLO) se postavil k přímému kopu, ale váhal tak dlouho, až si vysloužil žlutou kartu.

74

Domácí přidali třetí faul za žlutou kartu. Rozhodčí potrestal nedovolený zákrok Olmütze (SVH).

67

Neutekla ani minuta a první žlutou kartu má na kontě také hostující tým. Postaral se o ni faulující Cana (OLO).

65

Opět se na hřišti zažlutilo. Druhým potrestaným hráčem je znovu zástupce domácího týmu. Jmenovitě Peinsipp (SVH).

62

Ze hřiště odešla také dvojice Cana – Dreksa. Místo nich si zahraje Plšek s Rolincem.

62

Hostující lavička pořádně zamíchala sestavou. Ze hřiště odchází celkem pět hráčů. V Hornu dnes dohrál Vepřek, Ordoš a také Škerle. Jejich místa převzal Hála společně s Javůrkem a Šindelářem.

46

Sigma provedla pouze jedno střídání. Šimona Faltu nahradil Adam Varadi.

46

Domácí tým vstoupí do druhé půle se třemi změnami. Brankáře Kasprisina nahradil Prögelhof. Kreuzrieglerovo místo převzal Peinsipp, zatímco Ruseka vystřídal Dilic.

45+1

V samotném závěru první půle sáhl sudí poprvé do kapsičky. Faul domácího Ruska (SVH) ocenil žlutou kartou.

36

Zajímavou standartku zahrávala Olomouc. Vepřekův přímý kop mířil pouze těsně nad branku Hornu!

22

Největší šance Sigmy v dosavadním průběhu zápasu! Další akci po levé straně vedl Vepřek, odcentroval a pro jeho míč si došel Vašíček. Svou hlavičku poté poslal těsně nad levý růžek Kasprisinovy branky.

14

Horn právě vstřelil branku!
Míč si postavil FLORIAN SITTSAM a dělovkou k levé tyči poslal svůj tým do vedení. Brankář Blaha si bohužel pro Sigmu vybral špatnou stranu – 1:0!

14

Aktivita se domácímu týmu vyplatila. Ve vápně zahrál rukou Šimon Falta a sudí foukl do píšťalky. Penalta!