01.07.2014, 17:00 • Ústí nad Orlicí • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

Tipsport: 3.2 3.37 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

38

Hradec Králové právě vstřelil branku!
Až nyní se po několikátém dlouhém balónu domácí dočkali. PAVEL DVOŘÁK sice po dobré přihrávce od Vlkanovy překonával Doležala na tříkrát, balón ale přeci do brány procedil – 2:0.

23

Domácí se ujímají vedení, když do malého vápna nejdříve poslal centr Dvořák úřadovaný Juklovi. Brankář si ještě s tímto míčem dokázal poradit, jenomže ho vyrazil přímo k nohám EMIRA HALILOVIČE, který měl už lehkou práci – 1:0.

2:0

konec (2:0)

Branky: 23. Halilovič, 38. Dvořák

Karty:   40. Košťál (BNO)

FC Hradec Králové: Koubek (46. Ottmar) – Kosak, Malinský, Janoušek, Dvořák, Rolko, Poděbradský, Jukl, Vlkanova, Plašil, Halilovič.
Náhradníci: od 60. minuty_Holeš, Plašil, Čermák, Černý, Kulič, Marek, Hable, Štípek, Trubač, Križko.

FC Zbrojovka Brno: Doležal – Kasčák, Zavadil, Sedlák, Košťák, Sýkora, Přerovský, Schuster, Pašek, Kroupa, Keresteš.
Náhradníci: druhý poločas_Hladký – Buchta, Jugas, Malík, Vávra, Šumbera, Fisher, Lutonský, Hyčka, Slančík, Brigant.

Rozhodčí: Orel – Jiřík, Arnošt