FK Senica – Anži Machačkala

1:0

konec (0:0)

27.06.2014, 18:00 • Rakúsko • Marek Farkaš sk

Zápas rozhodla červená karta Sharifa v 65.minúte, ktorý výrazne oslabil svoje mužstvo. Do tejto červenej karty mala Anži zápas pod kontrolou, o čom svedčí aj pomer rohových kopov (Anži 8-1 Senica). Avšak z víťazstva v tomto zápase sa teší FK Senica, ktorá rozhodla zápas v 79.minúte, keď center kapitána Pirošku umiestnil do brány Kosorín.

Ďakujem za pozornosť a prajem Vám pekný piatkový večer! (19:53:04)

90

89

Anži dostáva 2.červenú kartu! Gazimagomedov opúšťa hraciu plochu a ruské mužstvo má na ihrisku už iba 9 hráčov!

87

Anži zahodila obrovskú šancu. Serderov si spracoval prihrávku od spoluhráča chrbtom k bráne, otočil a a pohotovo vystrelil, no brankár Senice zneškodnil strelu nohou!

85

Senicu delí od víťazstva nad slávnym Anži Machačkala 5 minút + nastavený čas.

85

Anži sa nevzdáva. Gazimagomedov nebezpečne prenikal cez stred poľa, no ďaleko to nedotiahol.

79

Senica dala gól!
Senica sa ujíma vedenia v 79.minúte. Juraj Piroška centrom našiel JAKUBA KOSORÍNA, ktorý otvára skóre! Brankár Janet si na loptu siahol, no nedokázal ju vyraziť mimo brány.

77

1.rohový kop Senice rozohral Kosorín, no našiel iba Janeta, ktorý loptu odvracia do bezpečia.

75

Z ihriska odišiel Roman Gergel a nahrádza ho Samuel Mráz.

75

Faul na Gazimagomedov. Anži bude zahrávať priamy voľný kop.

74

Síce Anži hrá iba s 10 hráčmi, no aj napriek oslabeniu má v týchto chvíľach mierne navrch.

70

Senica začína útočiť. Majtán sa pokúšal dostať pred bránu Anži, no Janet ho o loptu obral.

69

Nemáme informácie o striedaniach Senice, preto momentálne nevieme, ktorý z brankárov sa nachádza v bráne.

68

Serderov vystrelil na bránu z 28 metrov, no brankár Senice si s touto strelou poradil.

65

Gergel poslal k zemi Sharifa, ktorý po tomto zákroku udrel práve Gergela a vidí červenú kartu! Anži bude hrať 25 minút bez vylúčeného Sharifa! Obrovská šanca pre Senicu!

61

Žltú kartu dostal Gazimagomedov (Anži).

59

Senica už nie je pod takým veľkým tlakom a vyrovnala priebeh 2.polčasu, keďže aktuálne má loptu v moci.

55

6.rohový kop rozohral Gazimagomedov, ktorý našiel hlavu Abdulavova, no ten priestor brány netrafil.

55

Muhammad rozohral voľný kop, po ktorom nasleduje ďalší rohový kop pre Anži.

52

Rohový kop pre Anži rozohral Sharif. Gazimagomedov sklepol Serderovovi, no ten vystrelil tesne nad brvno! Anži tlačí Senicu o čom svedčí aj štatistika rohových kopov.