konec (3:0)

26.06.2014, 18:00 • Žamberk • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

Tipsport: 3.46 3.55 1.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

83

Obrovská příležitost Trabalíka, ten vystřelil na domácího brankáře z pravého křídla. Míč sice vylétl za záda Šroma, dokázal ho však ještě zastihnout na brankové čáře.

72

Znovu Trabalík, tentokrát se už ke střele dostal, jenomže netrefil z obrovské příležitosti bránu. Ostrava si nyní hodně koledovala.

60

Se šancemi si kolem šedesáté minuty roztrhl pytel, nyní z bezprostřední blízkosti vychytal Malec domácího Staška.

59

Ružomberok právě vstřelil branku!
Pozor, Ružomberok ale rychle odpovídá, do vzduchu se tentokrát položil MARTIN NOSEK a též se nemýlil – 4:2.

56

Baník právě vstřelil branku!
Z rohového kopu se prosazuje PATRIZIO STRONATI, na jehož hlavičku se Malec nedokázal vytáhnout – 4:1.

50

Ružomberok právě vstřelil branku! Autorem branky je FILIP SEREČIN, který se dostal do menšího úniku, ze kterého se následně nemýlil.

32

Krásná akce Ostravy, na jejímž konci stál Štěpán a hostující brankář Koníček, který dokázal vytěsnit tvrdý projektil z velkého vápna.

21

Domácí nyní ukázali krásnou fotbalovou parádu. JAN GREGUŠ dostal balón dobrých deset metrů před velké vápno a krásnou střelou k levé tyči dává již třetí branku svého týmu.

18

Baník má sice převahu, druhá branka ale přichází, dá se říci, v době, kdy to nikdo nečekal. Hostující brankář si totiž špatně vyběhl a VOJTĚCH ŠTĚPÁN pak už měl lehkou práci a balón bez problému uklidil do brány – 2:0.

1

Tak to je slibný Ostravských. VÁCLAV SVĚRKOŠ si dokázal z prostoru hranice malého vápna vyskočit na povedený centr z levého křídla a posílá Baník do těsného a velice rychlého vedení 1:0.

4:2

konec (3:0)

Branky: 1. Svěrkoš, 18. Štěpán, 21. Greguš, 56. Stronati – 50. Serečin, 59. Nosek

FC Baník Ostrava: Pavlenka – Baránek, Sukup, Štěpán, Greguš, Matěj, Frydrych, Holzer, Celba, Svěrkoš "K", Foltyn.
Náhradníci: Šichor, Kukec, Lindpere, Zawada, Kundrátek, Čuljak, Stronati.

MFK Ružomberok: 1. poločas _ Koníček – Čurna, Kružliak, Greššák, Lacko, Turčák, Nagy, Tawamba, Ďubek, A. Lovás, Zreľák. 2. poločas _ Malec – Kutlík, Praznovský, Dunaj, Nosek, M. Lovás, Vavrík, Ferenčík, Serečin, Koloredy, Trabalík.

Rozhodčí: Blaschke – Šimek, Hojsík.