Tenis

ATP Barcelona (antuka)

Radek Štěpánek – Dominic Thiem (Q)

0:2 4:6, 4:6

21.04.2014, 14:51 • Real Club de Tennis Barcelona, Pista 1 • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.7 2.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek pondělí a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (16:09:21)
Statistiky

Esa: 5:5
Dvojchyby: 5:3
První servis: 69 % : 50 %
Vyhrané fiftýny: 58:62
Délka utkání: 1:11
Zápas je u konce a z postupu do druhého kola turnaje v Barceloně se raduje Dominic Thiem. Rakouský mladík podal velice povedený výkon, nezlomil ho ani nepříznivý stav 1:4 ve druhém setu a pěti vyhranými gemy v řadě otočil do konečných 6:4. Pro Radka Štěpánka tak turnaj končí, Dominic Thiem se ve druhém kole střetne se čtrnáctým nasazeným, domácím Marcelem Granollersem.

Konec zápasu

4:6

Druhý mečbol už Dominic Thiem využil, vyhrál druhý set 6:4 a tím pádem i celý zápas.

15-40

Ten první Štěpánek odvrátil, jenže jeho soupeř má ještě dvě další příležitosti.

0-40

Páté Thiemovo eso znamená tři mečboly!

0-30

A po další povedené výměně už jen dva.

0-15

Thiemovi schází k vítězství už jen tři míčky.

4:5

Ajajaj, Radek Štěpánek udělal dnes svou pátou dvojchybu, ztrácí další servis a to znamená, že Thiem vede 5:4 a bude podávat na vítězství v celém utkání.

40-A

Další brejkbolová příležitost rakouského reprezentanta.

40-40

Štěpánek ho odvrací – shoda.

30-40

Bohužel však bude muset bojovat, neboť Thiem má brejkbol na 5:4.

30-30

Výborně, získává ji pro sebe český hráč!

15-30

Thiem opět ve vedení, opět se bude hrát velmi důležitá výměna.

15-15

Doufejme, že Radek Štěpánek v sobě najde morální síly a zastaví svého momentálně dominantního soupeře.