CROSSDOCK Extraliga

HBC Plzeň – HBT Vlašim

2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

19.04.2014, 17:00 • Hokejbalová hala Plzeň • Jakub Vais (@KubaVais), Marek Kratochvíl (@marekratochvil)

Plzeň se nakonec probojovala k veledůležitému vítězství, které pro ni udržuje reálné naděje na boj o postup z nadstavbové skupiny. Ve vyhroceném závěru utkání přestála několik šancí a pološancí Vlašimi, aby v poslední minutě potvrdil dnešní výhru gólem do prázdné branky Ondřej Malý.

Vlašim tak zůstává na jedné výhře, stejně tak jsou na tom i Západočeši. Pardubice se dostávají do čela se dvěma vítězstvími.

Pro dnešek se s vámi z plzeňské haly loučíme a přejeme hezký zbytek víkendu. (18:53:06)
Střely na branku: 22 – 23

45:00

44:32

Plzeň právě vstřelila branku!
Pojistka je na světě a Plzeň dnes vyhraje! ONDŘEJ MALÝ se vydal napadat Duška, kterému sekl do hokejky, načež si vlašimský obránce míček poslal do vlastní branky – 2:0!
Bez asistence.

44:24

Po rychlé akci hostů se vhazuje před Markem. Hosté jsou opět bez brankáře!

44:13

Po vzájemné potyčce se síly vyrovnávají. Libor Topolánek (VLA) dostává 2 + 2 minuty za sekání a hrubost. Na straně domácích si jde sednout za hrubost Stanislav Valenta (PLZ).

43:59

Teď už jsou u míčku hosté. Straka jde z branky, Vlašim to zkusí v šesti!

43:40

Valenta se dostal k míčku a vyhazuje jej do bezpečí.

43:27

Oddechový čas pro hosty.

43:27

Jiří Benedikt (PLZ) je v koncovce utkání poslán na trestnou lavici – 2 minuty – vysoká hůl.

42:59

Další icing Vlašimi.

42:52

Horák naběhl do hry chvilku před vyhozením svých spoluhráčů. Píská se tedy zakázané uvolnění a Vlašim je v plném počtu.

42:16

Jiří Benedikt pálil bez přípravy od modré. Straka vyráží.

41:17

Krchovu střelu ze středního pásma někdo z hostů přizvedl do ochranné sítě. Pokračuje se vhazováním ve středovém kruhu.

40:47

Tomáš Horák (VLA) dostává dvouminutový trest za držení protihráče.

39:53

Polívka se dostal do dobré střelecké pozice, když si stáhl ze vzduchu míček ve středním pásmu a z běhu vypálil. Straka byl ale pozorný.

39:33

39:31

Dušek teď posílal výbornou přihrávku přes brankoviště na volného Horáka, Marek si ale dokázal míček v poslední možné chvíli sebrat.