1:2

konec (0:0, 1:2, 0:0)

05.08.2013, 17:30 • Easton Arena, Piešťany • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 6.2 7.0 1.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tento zápas vše, ale turnaj bude v Piešťanech pokračovat i zítra. Buďte proto s námi a sledujte i další utkání. Pro tuto chvíli na shledanou. (19:44:14)
Skončilo první vystoupení slovenského celku na Ivan Hlinka Memorial Cupu a skončilo těsnou prohrou 1:2. Všechny branky padly ve druhé třetině. V té třetí se domácí snažili o vyrovnání, ruský gólman ale byl pro svůj tým oporou a i díky němu si Rusko připisuje výhru.
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Maximilián Pajpach (Slovensko) a Kirill Pilipenko (Rusko).

60:00

59:33

27 sekund před koncem se bude vhazovat před Pajpachem, Slováci už asi nic nevymyslí.

58:39

Rusové se okamžitě natlačili do útoku a Lauta dokonce nebezpečně vystřelil. Pajpach stále drží šance nad vodou a puk schoval do lapačky.

58:08

Jenže tu teď pravděpodobně promarnili. Adamčík odchází za hákování na trestnou lavici.

58:00

Do konce utkání zbývají poslední dvě minuty. Slováci tak ještě mají šanci na vyrovnání.

57:29

Haščič po rychlém protiútoku přihrával Novákovi, který byl tísněn Nasybullinem a tak se mu nepodařilo puk nasměrovat do sítě.

56:30

Slováci by rádi zvýšili své útočné obrátky na maximum, ale Rusko velmi dobře drží puk a nepouští slovenské mladíky do pásma.

55:20

Cvetkov si na modré útočné čáře počkal na puk a vypálil. Jeho pokus letěl pár centimetrů mimo branku. Pajpach nic nepodcenil a pro jistotu ho vytlačil ramenem.

54:24

Slováci v útočné třetině vyhráli buly a po něm od modré vypálil Paločko. Brankář Korobov schoval střelu v lapačce.

54:16

Hosté jsou v plném počtu.

54:00

Slováci stále v pásmu, Kratochvíla poslal z pravé strany puk před bránu, ale Haščič ho v rychlosti nedokázal přesně trefit.

53:05

Halama zpoza brány nabil Romančíkovi, ten kousek od modré napálil tvrdou ránu pouze do přemísťujícího se brankáře.

52:16

Piešťanská tribuna odměnila domácí hokejisty potleskem. Nejprve odstavili jednoho hráče bodyčkem, poté vyhodili puk přes všechny čáry a nakonec donutili soupeře k faulu. Na trestnou lavici odchází Ryžkov.

51:43

Rusové jsou nadále aktivní, nyní je však zastavilo postavení útočícího hráče v brankovišti.

50:35

Teď se už Rusové do pásma dostali a dokonce nebezpečně pohrozili před slovenskou brankou. Zpoza branky Pajpacha se puk bez větších potíží dostal na hokejku Svečnikova, kterému ale střela nesedla.

50:00

A do třetice posílají Slováci puk přes všechny čáry.

1:2

Branky a nahrávky: 22. Halama (Maier, Holešinský) – 26. Lazarev (Nasybullin), 39. Pilipenko (Nasybullin)

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Pajpach – Maier, Romančík, Sloboda, Jaroš, Koch, Ivanič, Bilík, Moravčík – Paločko, Halama, Holešinský – Haščič, Kratochvíla, Milý – Krasničan, Adamčík, Kundrát – Novák, Sukeľ, Petráš.

Rusko U18: Korobov – Sleptsov, Ljamkin, Cvetkov, Bojkov, Nasybullin, Šaripzjanov, Nazarkin, Dervuk – Zinoviev, Nikolishin, Vovčenko – Ryžkov, Kodola, Svečnikov – Lazarev, Fazlejev, Pilipenko – Lauta, Kamanev, Boltanov.

Rozhodčí: Baluška, Bundil – Kacej, Šefčík