3:2

po prodl. (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)

05.08.2013, 14:00 • Easton Aréna Piešťany • Ondřej Tomeš

Tipsport: 2.8 5.0 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První zápas Piešťanské skupiny je za námi Finsko tedy v zajímavém zápase nakonec v prodloužení porazilo USA 3:2 a tak si připsalo 2 cenné body. Já se s vámi loučim a u dalšího onlajnu zase napočtenou. (16:14:07)
Vyhlášení nejlepších hráčů zápasu
USA – útočník JOSEPH SNIVELY, po celý zápas aktivní a hbitý plný šancí ale bihužel bez bodu.
Finsko – brankář KAAPO KÄHKÖNEN.

60:59

Finsko právě vstřelilo branku!
A je to tady Finsko dokázalo využít přesilovou hru a připisuje si tak z dnešního utkání 2 body.

O vítězný gól se postaral WALTTERI HOPPONEN

60:01

Každý tým již má na svém kontě jeden bod, ale jeden je stále ještě ve hře.
Američanům se povedlo v poslední třetině vyrovnat stav na 2:2, ale Finsko si do prodloužení přenese výhodu přesilové hry. V prodloužení určitě budeme moct čekat zajímavou bitvu.

60:00

59:38

Vyloučení USA – Jack Dougherty – dvě minuty sekání.

59:33

Finům teď znovu chybělo málo, další pěkná střela na branku USA, Finy teď ženou kupředu i diváci v Piešťanské Easton Aréně.

59:04

Vyloučení USA – Dominic Turgeon – Dvě minuty za sekání.

57:21

USA právě vstřelilo branku!
A je to tu Američani se usadili v pásmu a Fini byli bez šancí, přece jen to tým USA stihl necelé 3 minuty od konce a máme vyrovnáno.

O vyrovnání se postaral KYLE CONNOR, který puk po ledě dostal až za brankáře Finska.

54:00

Američani ale nemuseli bránit dlouho ke kotouči se rychle dostal Milan a americký tým zamířil znovu atakovat branku Suomi.

53:20

Na druhé straně te´d mohli zaůtočit Finové! Jääskeläinen prudce vystřelil, a kdo ví kde by kotouč skončil nebýt Nedeljkovicového blokování tohoto střeleckého pokusu.

52:40

Američani stále zůstavají před brankou Finska, ale Fini tvrdě brání a nenechají Amrický tým vystřelit.

52:15

Dougherty na modrej čáře posunul kotouč Nardellovi, ale jeho střela která letěla těsně nad ledem byla zblokována jedním z obránců Suomi.

51:31

Icing Finska, hra se tak přesune před brankáře Kähkonena.

50:30

Střela na Nedeljkoviče, který si puk zpracoval a rychle holí rozehrál dopředu.

49:26

Finy branka hodně nakopla a vystvářejí si soustavný tlak u Americké branky.

3:2

Branky a nahrávky: 21. Rantanen (Lammikko), 48. Mäkinen (Kauppinen), 61. Hopponen – 8. Bittner (Nardella, Mantha), 58. Connor

Finsko U18: Kähkonen (Voutilainen) – Väinöla, Rouhiainen, Niku, Tervo, Keskitalo, Leppävuori, Parikka, Haapanen – Rantanen, Lämsä, Lammikko – Kiviranta, Honkanen, Jääskeläinen – Hopponen, Kalapudas, Aho – Kauppinen, M. Mäkinen, A. Mäkinen.

USA U18: Nedeljkovic (Weyrick) – Haydon, Mantha, Dougherty, Nardella, Carlo, Wolff, Rosburg – Poganski, Schmaltz, Connor – Wahlin, Snively, Bittner – Iverson, Wagner, Phelps – Dudek, Milan, Malmquist – Turgeon.

Rozhodčí: Novák, Stano – Výleta, Orolin