3:2

konec (1:0, 1:1, 1:1)

04.08.2013, 11:30 • Jaroslav Kubricht (@KubriOfficial), Matouš Bečka

59:39

Tak veškeré šance na vyrovnání maří Luka Kalan (SLZ), který je vyloučen za podražení.

58:47

Ve stejném čase si hlavní kouč Pirátů Chomutov vyžaduje oddechový čas!

58:05

Salzburk hraje bez brankáře!

55:30

Chomutovští šli tři na jednoho, ale kotouč za brankovou čarou neskončil!

53:07

Salzburg právě vstřelil branku!
MARTIN VACHAL snižuje na 2:3! Po střele po zemi, kterou vyslal Orsagh, šikovně tečoval puk, který skončil v síti. Asistence: Orsagh.

45:32

Potrestána bude hráčská lavice z Chomutova, dvě minuty jde odsedět hráč číslo 28, Martin Strunz (CHM).

42:13

Piráti právě vstřelili branku!
Chomutov zvyšuje rozdíl skóre na svě branky! Po krásné individuální akci Tomáše Palečka se prosazuje JAN JINDRA. Asistence: Paleček

38:30

A početní výhoda Pirátů je tatam. Na trestnou lavici míří Dominik Tejnor (CHM), který si odsedí dvě minuty za pád pod nohy.

37:07

Luka Kalan (SLZ) si jde odsedět dvě minuty za hákování.

32:15

Martin Vachal ze Salzburku trefuje bekendovým pokusem tyč Dvořákovy brány!

30:05

Chomutov zvyšuje na 1:2! Od modré pálil LUKÁŠ NOVÁK, a jeho pokus skončil až za zády Zopfa. Asistence: Novák J.

23:21

Salzburg využívá přesilovou hru! ARTEM GLEIN dostal precizní přihrávku spoza brány, a pod horní tyč umístil tvrdou střelu! Asistence: Gliga.

23:07

Bude se vylučovat. Tentokrát na straně Chomutova. Dvě minuty dostává Nikolas Hlava za držení.

8:53

První branku utkání vstřelil JINDRA! Asistence: Černý, Drobný.

Z technických důvodů budeme přinášet pouze změny stavu.

3:2

Branky a nahrávky: 9. Jindra (Černý, Drobný), 31. Novák L. (Novák J.), 43. Jindra (Paleček) – 24. Klein (Gliga), 54. Vachal (Orsagh)

Piráti Chomutov: Dvořák (Maštalířský) – Meliško, Ringler, Drobný, Szatmary, Černý, Dobrovolný, Tejnor, Horváth – Macháček, Šťovíček, Jindra, Novák L., Novák J., Hlava, Paleček, Hammerbauer, Bednář, Peštuka, Huňády, Strunz, Chrpa

EC Red Bull Salzburg: Zopf (Feichter) – Zauner, Ramoser, Kasanicky, Ehmann, Orsag, Wolf, Polata, Widen, Ekberg – Pokorny, Berezovsky, Friman, Vachal, Schettina, Rzavsky, Klein, Gliga, Fuhrer, Johansson, Kalan