Vemex Cup

HC Energie Karlovy Vary – SKA-1946

3:2

po prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)

04.08.2013, 15:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Jaroslav Kubricht (@KubriOfficial), Matouš Bečka

Konec zápasu. (17:17:00)

60:51

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
MARTIN KOHOUT dává branku po individuální akci. Dostal se přes tři pásma až do levého rohu a nekompromisně rozhoduje střelou pod horní tyč. Asistence: Tomáš Dvořák.

60:01

60:00

59:30

SKA-1946 právě vstřelilo branku! A SVYATOSLAV GREBENSHCHIKOV dává vyrovnávací branku! Petrohradu se podařilo srovnat za pět minut dvanáct. Hra půjde zřejmě do prodloužení. Asistence: Maxim Nikoalev, Vladislav Valentsov.

59:20

Hosté kombinují v obranném pásmu domácích.

58:46

Hosté cítí šanci. Odvolali brankáře.

58:46

A Vachutka (KVA) zkompletoval svůj osobní hattrick co se týče vyloučení. Dnes usedá na trestnou lavici již po třetí. Za sekání.

58:15

Hosté si vzali oddechový čas.

57:16

Flek s Vránou teď měli možnost navýšit skóre. Kombinace vypadala velice slibně a také se z ní Flek dostal do zakončení. Jeho střelu do prostoru mezi tyčí a brankářem Petrohradu a i následnou dorážku Balaev vychytal.

56:36

Lukáš Vrána si sjel až k brance a zkoušel to opět mířenou střelou nad beton. Tam se opět ocitla právě v čas Balaeova lapačka.

56:25

Hru kontrolují muži v zelených dresech – to znamená domácí, kteří se nikam nehrnou.

55:39

Ruský SKA má pár minut na to, aby se mu podařilo srovnat, zda-li nechce na tomto turnaji skončit na posledním místě.

53:13

Vachutka se ocitl na vzdálenější tyči a střílí vysoko nad!

52:45

Domácí teď nemohou rozehrát. Jejich rozehrávka je velice dobře napadána.

51:24

Larychev střelu nevyslal, protože zlomil hůl. I tak ale dojel kotouč až k Honzíkovi, který radši přerušil.

51:11

Hosté hrají v plném počtu.

50:08

Rozhodčí nakonec nevyloučí nikoho.

3:2

Branky a nahrávky: 6. Kubáč (Kohout), 35. Kohout (Bezuch, Kubáč), 61. Kohout (Dvořák) – 20. Rykov (Mironishin, Shelokov), 60. Grebenshchikov (Nikoalev, Valentsov)

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Fečo) – Keckeš, Bahounek, Novák, Kvapil, Dvořák, Šafař, Matyaš, Troška – Flek, Bezuch, Táborský, Orság, Vachutka, Vrána, Osmík, Hrehorčák, Kohout, Rubeš, Gorčik, Beránek, Kubáč.

SKA-1946: Balaev (Volkov) – Moskalev, Vashenko, Kostygov, Rykov, Nestrevov, Valentsov, Churkin – Shepitko, Mironishin, Barabanov, Lelin, Savelev, Yatschanich, Chernov, Orlovich-Grudkov, Shelokov, Nikolaev, Grebenshchikov, Larychev, Borisov

Rozhodčí: Florián – Belko, Gerát