2:2

konec (0:1)

01.07.2013, 16:30 • Info o změnách stavu (Tomáš Fiala) sk

Tipsport: 3.82 3.6 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Stretnutie je na svojom konci. Košice dokázali uhrať s favoritom stretnutia z Ukrajiny cennú remízu 2:2.
Ďakujem Vám za pozornosť, prajem príjemný zvyšok.dňa. (18:32:28)

86

Košice dali gól!

Tak zdá sa, že som to predsa len zakríkol. MFK Košice predsa len aj po druhý krát v tomto stretnutí vyrovnáva stav stretnutia.

86

Začalo sa posledných 5 minút stretnutia. Domácim tak už veľa času na vyrovnanie nezostáva.

74

Luck dal gól!
Domáci ale vyrovnaný stav dokázali udržať niečo menej ako 3 minúty.
Hostia strieľajú ich druhý gól a dostávajú sa tak do vedenia 2:1.

71

Začalo sa nám posledných 20 minút stretnutia a domáci dokázali vyrovnať!
Stav stretnutia je tak 1:1.

46

Začal druhý polčas.
Prvý polčas je za nami. Hosťujúci celok Volyň Luck sa ujal vedenia v 29. minúte 1:0 a od tejto chvíle sme gól nevideli. Druhý polčas začne približne o 17:40.

Prvý polčas skončil.

41

Začala sa nám posledná 5 minútovka prvého polčasu. Stav zostáva stále 0:1 v prospech hostí.

29

Máme tu prvý gól stretnutia!
Postaral sa oň favorit duelu z Ukrajiny.

23

Máme za sebou polovicu prvého polčasu, doposiaľ sme gól nevideli. Stav je teda stále nerozhodný 0:0.