30.06.2013, 23:59 • Radim Sochor (@RadimSochor)

Tipsport: 2.47 3.17 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Španělé přebírají medaile za druhé místo.

88

Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Hernanes.

86

Villa vyzkoušel pozornost domácího brankáře technickou střelou. Julio Cesar vytasil další neuvěřitelný zákrok!

80

Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Fred, přichází Jô.

73

Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Jadson, přichází Hulk.

69

Pique za tento zákrok vidí červenou kartu!

59

Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Torres, přichází Villa.

59

Hulk běžel sám na Casillase, ale lobem nedokázal vstřelit 4. branku Brazílie.

55

Ramos však vůbec netrefil branku! Stav zůstává neměnný.

54

Marcelo nyní ve vápně fauloval střídajícího Jesuse Navase, Španělsko bude zahrávat pokutový kop!

52

Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Mata, přichází Navas.

47

Brazílie právě vstřelila branku!

Tomu říkám začátek druhého poločasu. Opět druhá minuta, opět Fred! FRED přízemní střelou z hranice velkého vápna rozvlnil svým druhým gólem síť. 3:0!

46

Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Arbeloa, přichází Azpilicueta.

45

Neymar si narazil s Oscarem a tvrdou ránou z vápna nedal Casillasovi nejmenší šanci! Nová posila Barcelony dává svůj 4. gól na tomto turnaji.

41

Tak to je neuvěřitelné! Pedro běžel sám na brankáře a prostřelil Julia Cesara, David Luiz však vytáhl míč z brankové čáry skvělým skluzem!

33

Neymar nyní ukázal svůj cit pro hru, když nádhernou přihrávkou našel Freda mezi obránci, který nikým nehlídaný doslova pohřbil jasnou gólovou šanci.

28

Ramos za faul obdržel žlutou kartu.

28

Obrovská šance pro Brazílii! Hulk vyslal kolmici na Oscara, který by běžel sám na branku, ale byl zastaven Ramosem. Standardní situace z hranice velkého vápna!

16

Neymar by běžel sám na branku, ale Arbeloa byl proti a nedovoleně ho zastavil. Španělský obránce může být rád, že viděl za faul pouze žlutou kartu.

8

Brazílie mohla přidat druhou branku, když Fred nádherně přihrál patičkou na volného Oscara, který vyslal jedovatý projektil z hranice velkého vápna, ale branku o centimetry netrefil!

2

Tak to je neuvěřitelné! Na stadionu panuje neuvěřitelná euforie! Z křídla přiletěl do vápna nadýchaný centr k Neymarovi, od kterého se pouze odrazil. Pique na míč nedosáhl a FRED jej z leže poslal za záda bezmocného Casillase! 1:0!