30.06.2013, 23:59 • Radim Sochor (@RadimSochor)

Tipsport: 2.47 3.17 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

47

Brazílie právě vstřelila branku!

Tomu říkám začátek druhého poločasu. Opět druhá minuta, opět Fred! FRED přízemní střelou z hranice velkého vápna rozvlnil svým druhým gólem síť. 3:0!

45

Neymar si narazil s Oscarem a tvrdou ránou z vápna nedal Casillasovi nejmenší šanci! Nová posila Barcelony dává svůj 4. gól na tomto turnaji.

2

Tak to je neuvěřitelné! Na stadionu panuje neuvěřitelná euforie! Z křídla přiletěl do vápna nadýchaný centr k Neymarovi, od kterého se pouze odrazil. Pique na míč nedosáhl a FRED jej z leže poslal za záda bezmocného Casillase! 1:0!