2:0 6:1, 6:4

29.06.2013, 14:57 • Michal Bakoš (@bako_baks) sk

Tipsport: 1.6 2.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:4

Na dlhý úder Vinciovej, ktorý dopadol presne na základnú čiaru, reagovala Dominika len úderom do autu. V tomto zápase tak prehrala 0:2 na sety.

5:4

Cibulková vyhodila loptičku do autu, čo znamená, že svoje podanie stratila v najnevhodnejšom momente. Jej súperka totiž pôjde po prestávke podávať na víťazstvo v zápase.

4:4

Vinciová si svoje podanie postrážila bez najmenších problémov. Na svoje konto ho získala čistou hrou.

3:4

Dominika ukončila tento gem víťazným úderom. Získala Tildenov gem a ide do vedenia.

3:3

Dominike sa podaril ribrejk. Stav je opäť vyrovnaný a na podanie pôjde naša tenistka.

3:2

Vinciová ukončila gem víťazným volejom na sieti, zobrala našej tenistke podanie a už jej to stačí doservovať.

2:2

Vinciová si svoje podanie postrážila bez väčších problémov a vyrovnala tak stav druhého setu.

1:2

Dominika prichádza o podanie. Gem ukončila dvojchybou. Je teda po vedení s brejkom.

0:2

Vinciová pokazila prípravný úder pred prechodom na sieť. Dominika jej teda berie podanie a ide do vedenia s brejkom.

0:1

Vinciová ukončila tento gem nevynútenou chybou. Cibulková získava prvý gem druhej sady a vôbec po prvý raz v zápase sa dostáva do vedenia.

6:1

Roberta Vinciová ukončila prvý set čistou hrou na podaní. V prvej sade nemala s našou tenistkou, ktorá sa utápala vo svojich chybách, žiadne väčšie problémy.

5:1

Dominika ukončuje tento gem nevynútenou chybou, po druhý raz v zápase teda prišla o svoj servis, čo znamená, že súperka pôjde podávať na ľahké víťazstvo v prvej sade.

4:1

Vinciová dokázala odvrátiť brejkbal, otočila gem vo svoj prospech a odskakuje našej tenistke na rozdiel troch gemov.

3:1

Cibulková ukončila tento gem priamym bodom z podania. V tomto geme dokázala odvrátiť tri brejkbaly a následne ho otočila vo svoj prospech. Dúfajme, že jej to do zvyšného priebehu pomôže.

3:0

Vinciová si jednoznačne vyzerajúcu situáciu na podaní mierne skomplikovala, no napokon všetko zvládla, podržala si svoje podanie a potvrdila brejk.

2:0

Dominika prichádza o servis. Gem ukončila nevynútenou chybou v jednoznačne najdlhšej výmene doterajšieho priebehu.

1:0

Dominka sa pokúsila o víťazný return z backhandu, no netrafila sa do dvorca. Vinciová teda v prvom geme odvrátila brejkbal a nakoniec ho získala na svoju stranu.