Sloane Stephensová (17) – Petra Cetkovská

2:1 7:6 (3), 0:6, 6:4

29.06.2013, 14:45 • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.6 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já Vám děkuji za pozornost, ale vy můžete na onlajnech i nadále zůstat a sledovat v akci Tomáše Berdycha a Evu Birnerovou, jejichž zápasy právě probíhají a moji kolegové dění z nich samozřejmě živě přenášejí. Na shledanou! (15:41:29)
Tak včerejší přerušení zápasu pro tmu bohužel pomohlo Sloane Stephensové. Ta včera prohrála druhý set 0:6 a vůbec v té chvíli nevěděla, co si na kurtu počít. I do dnešní dohrávky sice vstoupila Petra Cetkovská lépe a v úvodu třetího setu dvakrát o brejk vedla, nejprve 0:2 a pak 1:3, ovšem talentovaná Američanka dokázala nepříznivý vývoj otočit a poprvé v kariéře postoupila do osmifinále Wimbledonu. Včera i dnes to bylo hodně o nevynucených chybách, kterých Stephensová udělala 29 a Cetkovská ještě o jednu více. Utkání trvalo 133 minut.

Konec zápasu

6:4

A je konec. Sloane Stephensová hned první mečbol využívá a postupuje do osmifinále Wimbledonu!

40-30

Zdálo se, že Cetkovská v této výměně získala převahu, ale Stephensová ukázala své rychlé nohy a má první mečbol!

30-30

A pro změnu nevynucená chyba podávající tenistky.

30-15

V autu končí také return Petry Cetkovské.

15-15

I Stephensová je nervózní, její křížný úder dolétl do autu.

15-0

Return Cetkovské skončil na síti.

5:4

Sloane Stephensová jde podávat na vítězství v zápase.

5:4

Následuje přestávka a výměna stran.

5:4

Čistá hra pro Cetkovskou, která se tak ještě udržela v zápase.

0-40

Další servis, který nedokázala Stephensová zreturnovat.

0-30

Výborné podání Cetkovské, které Stephensová nevrátila do kurtu. To je cesta!

0-15

Stephensová Cetkovské vracela neuvěřitelné míče, ale nakonec Češka přece jen získala fiftýn.

5:3

Stephensová zahrála dobře na síti, odkud ukončila výměnu smečí a je gem od postupu.

A-40

Cetkovská předváděla dobrou obranu, ale nakonec Stephensové podlehla. Ta dokázala zahrát winner.