2:0 6:4, 6:0

24.06.2013, 12:42 • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.17 4.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne a úspěšný vstup do nového týdne. (13:46:25)
A je dobojováno. Lucie Šafářová nakonec porazila Lauren Davisovou 2:0 na sety a zaslouženě postoupila do druhého kola.

První sada byla hodně vyrovnaná. Česká tenistka nakonec vzala své soupeřce jedno podání a poté první set dopodávala do vítězného konce.

Ve druhém setu na kurtu existovala už pouze jedna tenistka, a to Lucie Šafářová. Tá vyhrála šest gemů v řadě a zaslouženě postoupila do druhého kola Wimbledonu.

Konec zápasu

6:0

Česká tenistka ukončila tento zápas bodem přímo z podání a postupuje do druhého kola. Nutno dodat, že zcela zaslouženě!

40-0

Česká hráčka se vydali k síti. Lauren Davisová ji chtěla prohodit, ale poslala míček do zámezí. Šafářová má tři mečboly!

30-0

Následuje bod přímo z podání.

15-0

Lauren Davisová to přehnala s razancí a poslala míček až za základní čáru.

5:0

Konec přestávky, podávat bude Lucie Šafářová.

5:0

Následuje přestávka a výměna stran.

5:0

Další nechytatelný forhend přesně na lajnu a česká tenistka půjde podávat na vítězství v tomto utkání!