4:2

konec (2:0)

05.05.2013, 12:30 • Radim Sochor (@RadimSochor)

Tipsport: 1.12 9.8 20.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté sice dokázali ve druhé polovině přidat na tempu, dokonce i vyrovnali. Ale Eindhoven si své vítězství přeci jen utéci nenechal. V 78. minutě skóroval Lens a skóre na 4:2 korigoval Locadia. (14:35:37)

90+7

PSV právě vstřelilo branku!

Tak přeci jen branka. Hosté otevřeli obranu, což se jim stalo osudným. Úplně sám se v celém vápně ocitl JURGEN LOCADIA a bez menších problémů skóroval.

90+6

Lens viděl žlutou kartu za zdržování.

90+6

Další rohový kop, zdá se být rozhodnuto.

90+5

Lens drží míč pouze u praporku. Cenné vteřinky utíkají.

90+5

Domácí si vybojovali rohový kop. Dokáží si pojistit výhru?

90+5

Hra pokračuje...

90+3

Už téměř 2 minuty na hřišti ošetřování jednoho z hráčů.

+4

Nastavovat se budou 4 minuty.

90

Domácí nyní semkli obranu a pouze odkopávají míče na Lense, který se pokouší držet kulatý nesmysl na útočné polovině.

88

Wijnaldum upadl v pokutovém území, ale rozhodčí penaltu neodpískal.

87

Domácí zahrávali rohový kop, k zakončení z blízkosti se dostal Marcelo, ale Babos jeho pokus pokryl!

86

Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Bouma, přichází Derijck.

85

Střídání v týmu Nijmegen EC: ze hřiště odchází Conboy, přichází Platje.

83

Hosté zahrávali standardní situaci téměř z půli hřiště, ale centr odvrátila obrana.

81

Střídání v týmu Nijmegen EC: ze hřiště odchází Eijden, přichází Roorda.

78

Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Wijnaldum, přichází Toivonen.

78

PSV jde opět do vedení a netrvalo to ani 2 minuty! Střelu z dálky vyrazil Babos pouze před sebe, kde však byl JEREMAIN LENS a skóroval!

4:2

konec (2:0)

Branky: 10. Bovenberg (vla.), 39. Toivonen, 78. Lens, 90+7. Locadia – 65. van der Velden, 76. Amieux

Karty:   90+6. Lens (PSV)

PSV Eindhoven: Waterman – Bouma, Marcelo, Willems, van Bommel, Hutchinson, Strootman, Lens, Toivonen, Mertens, Matavž

NEC Nijmegen: Babos – van Eijden, Bovenberg, Conboy, Amieux, Čmovs, van der Velden, Koolwijk, Falkenburg, Palsson, Foor

Rozhodčí: Nijhuis – Boonman, van de Ven