1:1

konec (1:1)

05.05.2013, 12:00 • Estadio Iberostar, Palma de Mallorca • Jaroslav Keř

Tipsport: 1.72 3.63 5.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve druhém poločase pokračovali domácí ve výrazné převaze, ovšem branku se jim vstřelit po velkém náporu nepodařilo. Stav utkání 1:1. Děkujeme za pozornost!

90+6

Hlavní sudí ještě povolil domácím rohový kop.

90+5

Další centr od Garcii sbírá ze vzduchu Navas.

90+5

Rogerovi se podařilo narušit rozehrávku soupeře a nasbíral cenné vteřiny.

90+5

Jedna z posledních střel, kterou vyslali domácí v dnenším klání na Navase. Marquez však vysoko přestřeluje bránu soupeře. Tlak domácích vrcholí.

90+4

Dos Santos opět centroval do vápna protivníka, jeho pas však nikoho nenalezl.

90+4

Domácí se ihned opět dostali na polovinu Levante.

90+3

Prudkou ránu k tyči poslal Dos Santos z přímého kopu. Navas opět fantasticky vyráží jeho ránu a dorážu už hosté nepovolují.

90+2

K míči se staví Marquez a Dos Santos.

90+2

Mallorca získala na polovině Levante standartní situaci.

90+1

Druhý poločas se nastavuje o pět minut nad základní hrací dobu z důvodu ošetření a dalších zdržení hry.

90

Na druhé straně chycen v offsidové pasti Roger.

89

Domácí Alfaro se dostal ke střele z hranice vápna, ale Navas výborným zákrokem opět podržel své spoluhráče, kterým evidentně dochází síly k závěru zápasu.

88

Domácí znovu na polovině soupeře.

87

Po menší odmlce v útoku se domácí dostali opět do zakončení. Středem hřiště prošel Marquez a svojí střelou, která těsně minula Navasovu bránu, jej vyděsil.

85

Pokus o pas do vápna sbírá hostující brankář, který tak pozdrží stále narůstající tlak soupeře.