Liga mistrů

Real Madrid – Borussia Dortmund

2:0

konec (0:0)

30.04.2013, 20:45 • Estadio Santiago Bernabéu, Madrid • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 1.64 4.45 5.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji Vám za pozornost a přeji Vám dobrou noc. (22:58:18)
Dnešní utkání sledovalo 76 000 diváků.
Střely na branku: Real Madrid 10:4 Borussia Dortmund.
Střely celkem: Real Madrid 21:7 Borussia Dortmund.
Držení míče: Real Madrid 59% ─ 41% Borussia Dortmund.
Bílý balet dnes bojoval o zázrak a málem se to podařilo. Úvod utkání začal ve velkém tempu, ale aktivita pak postupně uvadla a hrálo se převážně mezi pokutovými územími. Na zajímavé šance jsme si dnes stěžovat však nemohli a těžit z nich mohly oba týmy. Povedlo se to pouze domácím a to až v 83. minutě, kde se střelecky prosadil Benzema, o pět minut později přišla další branka, tentokrát v podání Ramose. Webb nastavil 5 minut nad rámec řádné hrací doby, ale fotbalisté Realu Madrid už se důležité třetí branky nedočkali, a museli se tak s Ligou mistrů rozloučit. Do finále postupuje Borussia Dortmund, která úvodní utkání vyhrála 4:1 a dnes Realu Madrid podlehla 2:0, celkově tak 4:3 ve prospěch Dortmundu.

90+6

O pokutový kop žádá Ronaldo, ale Webb je jiného názoru.

90+5

Útok domácích byl zastaven kvůli ofsajdovému postavení.

90+5

Další autové vhazování pro domácí.

90+4

Autové vhazování pro Real Madrid.

90+3

Do pokutového území přispěchal i López, ale na centrovaný balon si vyskočil Ramos. Druhý jmenovaný svůj pokus mezi tři tyče neusměrnil.

90+3

Rohový kop pro Real Madrid.

90+2

V ofsajdu uvízl Reus.

90+1

Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Sven Bender, přichází Felipe Santana.

90

Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

89

Hra je přerušena, na hrací ploše leží Bender.

88

Real právě vstřelil branku!
Domácí hráči způsobili před soupeřovou svatyní obrovský rozruch a navýšili vedení na 2:0. SERGIO RAMOS obdržel výbornou přihrávku do velkého vápna, kde si dal míč na levačku a nekompromisně vystřelil. Brankář Weidenfeller byl bez šance a inkasované brance zabránit nedokázal.

88

Benzema mohl skóre navýšit, ale Weidenfeller vytasil ze své sbírky brilantní zákrok a zlikvidoval stoprocentní gólovou šanci.